Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Ciekawe mikrofony - domowe studio nagrań

2016-03-20 16:30:53, komentarzy: 0

10 uroczym domu mikrofon studyjny.
Jest to, zwłaszcza dla przyszłości artysty, prawdopodobnie najdroższe hobby na świecie jest muzykiem. To okazuje się działać na własną wygodę, często przesadzone opłat i kompleksowego studio o zamówieniu, aby uniknąć studio nagrań w domu oczyścić wybierz muzyków. Jednak trudno jest ustawić domowego studia, aby znaleźć sposób, aby działać w granicach budżetu nie jest nieprzyjemny hałas bardzo trudne.

Jednak cały bałagan, jego marzenie o jeden dzień, nie zabijają budżetu nazwy muzyków. W tym artykule pomożemy Ci podejmować decyzje w oparciu o informacje, że jeden z podstawowym wyposażeniem studio zakupu. Będziemy przyjrzeć kilku mikrofonem i jego przedziale cenowym.

SM57-LC mikrofon dynamiczny Shure.

SM57-LC Shure jest, przy jednoczesnej redukcji szumów, aby oddzielić główne źródło informacji i jednolite nerkowa, zostały wykonane. Ponadto, jest stabilność surowych warunkach stosowania odpowiedzi częstotliwości 40 Hz do 15 000 odnosi się to również do około 450 Szybkość kabel ma. Przejęcie to jest doskonała w charakterystykach częstotliwościowych mikrofonu jest dobrym narzędziem, masz rekord, kiedy jest dobry odczyt bogatej głosem.

SM58-LC kardioidalny mikrofon Shure vocal

Można użyć odpowiedź na cenę zakupu 400-LC odpowiednim głosem SM58 Shure. Będzie to lekka kontrolować centrum i bliskość efekt basów staczaniem. Ma częstotliwości między 50 Hz ~ 15000 Podczas mikrofonu pneumatyki ręczne szoku, hałasu, który jest współużytkowany z ruchem ręki, a zmniejszonym obsługi montażu. Co oddziela główne źródło dźwięku, ma nerkowa wzór, aby zminimalizować jakąkolwiek formę szumu tła.

Shure Beta 58A Super kardioidalny mikrofon dynamiczny

Jest to kolejny typ mikrofonu, który jest używany do zastosowań i urządzeń głosowych. Jeśli szukasz elastycznego mikrofonu, to jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Składa się ona z neodymowego magnesu o stosunku sygnału do szumu. Mike jesteś, wszędzie w ten sam sposób, jak w przypadku innych rodzajów Shure Mikrofon do 2000, a pasmo przenoszenia jest kontrolowanie efektu klasy średniej i niskiej światła blisko roll-off, być dostosowane do głosu można.

Mikrofony Rode NT3 Hyper-kardioidalny mikrofon pojemnościowy

Mike ma wysoką odporność na zakłócenia pomiędzy 800, można sobie na RS jest do montażu wewnętrznego kapsułkę przedziale cenowym szokiem. Jego wygląd jest bardzo atrakcyjna. Są one wykonane z metalu ciężkiego żeliwa, która jest organem satyna nikiel. Ponadto, ma moc transformatora.

LyxPro LDC-20 duża membrana mikrofon studyjny pojemnościowy kardioida

Ponieważ wykrywa pierwotną jakość dźwięku przy użyciu metody złotym talerzu, ten typ mikrofonu, to będzie trwać bardzo długo 400 koszty w oko chwytliwe. Ponadto, posiada właściwości jednokierunkowej pick-up, aby odtworzyć dokładnie to najbardziej subtelny dźwięk. Niski 16 dB (A) Projekt mikrofon hałas nie przeszkadza w nagrywaniu. Jestem pewien, że nie wierzy, że to właśnie ta wrażliwość cen tytuł zawodowy (-34 dB ± 2 dB) i stosunek sygnału do szumu (78 dB). Mówię wam, że jest przekonany, zgadzają się, że przypominają dzieła sztuki.

USB kardioidalny mikrofon pojemnościowy Audio-Technica AT2020

Jeśli chcesz cyfrowy mikrofon oraz wyjście USB z Windows i Mac kompatybilny, jest idealna dla ciebie. Jest to jasny kryształ głównie dla podcasting do studia nagraniowego w domu, ma naturalny dźwięk. Może on być stosowany w celu rejestracji na ziemi i wykorzystania opowiadania. Niska masa membrana opracowana indywidualna stanowi doskonałą odpowiedź impulsową i rozszerzony częstotliwość. Jego nerka odebrać dźwięk do wzmocnienia boków iz tyłu, redukuje oddzielenie źródła dźwięku docelowej. Wreszcie, niski poziom szumów jest idealnym miejscem na specjalny sprzęt do nagrywania cyfrowego. Możesz dostać wszystko to za okres trzysta pięćdziesiąty chude

BEHRINGER C-1

BEHRINGER C-1 jest duża membrana mikrofon pojemnościowy o zrównoważonym równowagi jakości dźwięku. Jest to idealne miejsce jako wsparcie mikrofon do zastosowań scenicznych i studyjnych. Jego ultra-niski poziom hałasu transformatorów wejście FET, został zaprojektowany, aby wyeliminować zniekształcenia niskich częstotliwości. Ponadto nerka wzór doskonałym źródłem jest wykorzystywany głównie do odrzucenia wymiany i sprzężenia zwrotnego. Zbadaliśmy także kapsułki odporne i przetwornik gradientu ciśnienia. Jest on dostępny w 200-ty

SM58S Shure Mikrofon Kabel XLR wiązka 20 stóp, Wycieraczki i podpora rampy

Shure SM58 mikrofon wokalny pakiet jest wyposażony w kabel XLR 20 stóp, przednią szybę, wsparcie rampy i sukno. Pasmo jest idealny do wokalu, oświetlania średnicy i niskiej częstotliwości staczaniem. Co oddziela główne źródło dźwięku, ma tło nerkowa do minimum. Niektórzy z was mogą z niego korzystać, aby kupić 300 interesujący, chodzi z odpornego na złamania wsparcia obrotu 180 stopni adaptera.

Mikrofon bezprzewodowy system premii - EMB - EMIC1000 V2.0

Za jedyne 300 jest również odbiornik różnorodność ma. Stabilność częstotliwości 20 ppm.

KSM27 Wielki unikalny mikrofon Shure

Na zaledwie 350, dostaniesz mikrofon z ultra-cienką membraną Mylar o najwyższej odpowiedzi impulsowej. Grill i funkcjonować jako zintegrowany filtr szumów, aby zredukować szum oddechu i wiatru, składa się z trzech oddzielnych warstw internetowych. To musi być włączony do przetwarzania dźwięku dB pad wysoki poziom ciśnienia 15.

Teraz, gdy spojrzeć na to, co jest możliwe, aby ponownie wziąć na mikrofon, ustawić się w lepszej pozycji, aby dokonać wyboru, które są oparte na informacjach zakupu. Jest również ważne, aby zauważyć, że można pop filtr trzeba nabyć wykorzystania najbardziej ekonomicznie wielokrotnego wyboru tego efektu ok 180 i najlepiej, najważniejszym etapem realizacja śnie dzieje mikrofon jest jednym z. Jest to, aby dokonać dobrej muzyki teraz. Każdy muzyk, kompozytor, amator czy profesjonalista lubiący tworzyć w domu potrzebuje mikrofonu do nagrywania swoich dzieł. Mamy nadzieję, że lista mikrofonów, którą udostępniliśmy okaże się pomocna dla początkujących kompozytorów również, którzy rozpoczynają swoją przygodę z domowym studio, domowym nagrywaniem dźwięku. Proszę, nie zapomnij podzielić się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania