Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Ćwiczenie gry na instrumencie

2015-06-02 18:34:30, komentarzy: 0

Gra na instrumencie, bez względu na to jaki to instrument, wiążę się z długim i czasami żmudnym ćwiczeniem. Czasami bardzo ciężko jest o motywacje, a najlepiej motywuje nas drugi człowiek, stąd też gra w zespole muzycznym, nawet jeżeli jesteśmy początkującymi muzykami, to bardzo dobre rozwiązanie które może wpłynąć zbawiennie na rozwój naszych muzycznych umiejętności.

Jako początkujący muzyk ciężko jest znaleźć zespół muzyczny który przyjmie nas w swoje szeregi. O wiele łatwiej będzie, jeżeli poszukamy na rynku orkiestr weselnych, dodatkowo wtedy jeżeli nam się poszczęści będziemy mogli całkiem dobrze zarobić.
Nie mam tutaj absolutnie na myśli tego, że muzycy w zespołach na wesela są niezbyt dobrzy pod względem umiejętności, wręcz przeciwnie, z biegiem czasu są to profesjonaliści ze względu na czas poświęcony grze, jednak, początkujący muzyk który ma już jakieś pojęcie o muzyce, w takim zespole sobie poradzi. Zyska też bardzo szybko cenne doświadczenie i będzie mógł grać na równi ze swoimi towarzyszami z zespołu.
To bardzo ważne, by ćwiczyć grę na instrumencie regularnie, bo właśnie ta regularność pomoże nam w rozwoju. Nie ważne czy będziemy grać dziennie godzinę czy pół, jeżeli będziemy robić to z odpowiednią regularnością, prędzej czy później przyniesie nam to właściwe rezultaty, a o takie regularne ćwiczenie w zespole muzycznym jest o wiele łatwiej. Każdy muzyk grający w zespole muzycznym potwierdzi to, że bardzo często się nie chce. Ale wystarczy że jednemu muzykowi będzie się chciało, to reszta po prostu musi bo każdy w zespole jest takim elementem, którego nie da się pominąć. Dlatego też warto jest grać w zespole, nawet w typowej orkiestrze weselnej która gra prostą, rytmiczną muzykę. Nie do końca ważne jest to co gramy, ważne jest to że w ogóle gramy i dzięki temu nabieramy wprawy w swoim fachu. Jeżeli taki zespół na wesela nie da nam się realizować, nikt nam nie zabroni mieć też innego zespołu na boku, pełna dowolność. Aby nauczyć się czegoś, trzeba po prostu grać. A każdy zespół weselny przyjmie dobrego muzyka.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania