Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Detale przy wyborze zespołu muzycznego

2015-03-11 10:58:02, komentarzy: 0

Osoby przesądne mawiają, że jaki ślub takie będzie całe życie. Może dlatego w dużej mierze to Panna Młoda zwraca uwagę na każdy detal i pilnuje wszystkiego sumiennie. Jednak w przygotowania powinna włączyć również przyszłego małżonka, gdyż to ich wspólny dzień a nie tylko przyszłej Panny Młodej. Niektóre rzeczy, jak salę weselną, zespół muzyczny i kamerzystę, warto zaplanować i zarezerwować wcześniej, aby uniknąć konieczności brania co popadnie. Przecież wszyscy pragniemy, by uroczystość była weselem marzeń.

Na rynku jest bardzo duża konkurencyjność orkiestr weselnych, jednak trzeba uważać żeby nie dać się oszukać na muzyce i później nie żałować swojej decyzji. Szukając zespołu weselnego na początek warto podpytać znajomych, może są w stanie ułatwić podjęcie tej decyzji. Warto też samemu usiąść i pomyśleć, może było się na weselu, na którym grała jakaś kapela weselna czy dobry DJ, przy której miło i w biesiadnych rytmach się spędziło czas. Jeśli żadna z tych opcji nic nie da to warto zaczerpnąć informacji o zespołach w internecie. Zanim jednak zacznie się szukać kapeli weselnej warto wziąć pod uwagę fakt, że dobrze by było gdyby dana kapela weselna nie musiała zbyt daleko dojeżdżać, te które są w bliskiej okolicy byłyby najlepsze.

Jeśli ma się kilka typów to pozostaje wybrać ofertę zespołu weselnego, który najbardziej odpowiada. Wydaje się to łatwym zadaniem, jednak nie do końca jest to prawdą w kwestii orkiestr grających na weselach. Nie da się zapomnieć że to na zespole weselnym spoczywa obowiązek tworzenia zabawy, rozrywki i  oprawy muzycznej całej imprezy i nie można powierzyć tego zadania byle komu.

Do zespołu weselnego należy nie tylko wykonywanie utworów, piosenki na pierwszy taniec, ale również prowadzenie gier i zabaw. Jedną z ważnych części każdego przyjęcia, za które odpowiada właśnie zespół weselny to oczepiny. Wybierając kapelę weselną, warto jest więc zwrócić uwagę na to jakie proponują zabawy i czy mają jakieś pomysły. Takie zabawy powinny jednocześnie bawić, ale również być przeprowadzane przez kapelę weselną ze smakiem, tak żeby nikt kto bierze w nich udział nie poczuł się urażony.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania