Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Gdy zbliża się wesele

2015-07-26 23:44:27, komentarzy: 0

Ślub zbliża się wielkimi krokami, marzy o nim każda mała dziewczynka, a gdy dorasta marzenia stają się rzeczywistością. Teraz trzeba zorganizować wymarzone wesele. Aby impreza była udana i wyjątkowa koniecznie musi zagrać dobry zespół muzyczny.

Muzyka na żywo, a nie z playbacku, największe przeboje polskie i zagraniczne to wszystko zapewni Wam orkiestra weselna. Właściwy zespół muzyczny zapewni odpowiedni klimat do zabawy już od pierwszych taktów piosenki.

Pamiętajmy, że na weselu będą osoby w różnym wielu z różnymi gustami muzycznymi. Muzycy weselni muszą mieć w repertuarze piosenki z każdego stylu muzycznego, aby każdy gość mógł się dobrze bawić. Począwszy od disco polo przez anglojęzyczne hity lat 80-tych i 90-tych, piosenki biesiadne i ludowe a kończąc na rock’n’rollu. Nie zapominając o największym hicie wszystkich wesel, który zna każdy, a mianowicie „A teraz idziemy na jednego…”. Najlepiej wybrać taką, która ma w ofercie również konferansjera i pomysły na urozmaicenie czasu podczas wesela. Dobra orkiestra weselna zapewni wspaniałą zabawę podczas oczepin parze młodej jak i gościom weselnym. Pierwszy taniec jest najbardziej stresującym wydarzeniem podczas wesela, dlatego warto uzgodnić z kapelą odpowiednią muzykę do niego.

Warto przejrzeć strony www i popytać znajomych, którzy organizowali wesela z udziałem zespołów muzycznych. Można również zatrudnić profesjonalną organizatorkę wesel, która na pewno ma w zanadrzu kontakty do kilku weselnych orkiestr, z którymi współpracuje. Zespołów muzycznych, które chętnie zagrają na weselu będzie wiele, ich oferta będzie się różniła. Najważniejsze żeby nie kusić się na najtańszy żeby zaoszczędzić, a sprawdzić i porównać kilka ofert. Może się okazać, że ta najtańsza oferta zawiera udział orkiestry weselnej do którejś godziny, a inny zespół będzie umilał gościom czas do białego rana.

Następnie trzeba umówić się na spotkanie, aby dopracować wszystkie szczegóły, wybrać ulubione utwory oraz zabawy dla uczestników wesela. Goście będą mogli brać udział w konkursach z nagrodami jak i budować z siebie pociąg i jechać nim przez salę. Wybór odpowiedniego zespołu muzycznego to 100% zapewnionej udanej zabawy.

Drodzy weselnicy życzę Wam, aby orkiestra weselna, którą wybierzecie zapewniła Wam udaną zabawę na najwyższym poziomie. To Wasz dzień i będzie niezapomniany, ale najważniejsze żeby był udany!

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania