Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Hity niejednego sezonu

2015-11-02 17:57:35, komentarzy: 0

 

Rola kapeli weselnej.

Każdy z nas inaczej widzi rolę zespołu i zapewne gdyby został zapytany o to, jaki zespół według niego zasługuje na miano świetnego, to by udzielił innej odpowiedzi. Dla mnie na miano świetnego zespołu zasługuje kapela, która jest w stanie zagrać wszędzie i nawet wykon acapella nie będzie dla niego problemem.
Dobry zespół weselny zagra tak naprawdę na każdej imprezie, dopasowując się do danego klimatu i otoczenia. Co więcej sprawi, że wszyscy będą się świetnie bawili oraz swoim entuzjazmem zarażą innych, zwłaszcza jeśli granie sprawia im przyjemność i nie robią tego z musu. To wszystko da się odczuć i zachowanie członków zespołu często może mieć duży wpływ na to jak będą zachowywać się biesiadnicy. Nie sprawią im problemu specjalne zamówienia piosenek, które często się zdarzają podczas przyjęć weselnych czy studniówek. Wszystko chętnie zagrają, a głównym ich założeniem jest osiągnięcie zadowolenia klientów, czyli słuchaczy na weselu. Najbardziej poszukiwane są kapele weselne i mimo tego, że jest ich bardzo dużo w naszym kraju to tylko nieliczne zasługują na miano ''dobrego''. Dla nich zawsze najważniejszy jest weselny klient, gdyż to jego zadowolenie może owocować poleceniem znajomym, rodzinie i od razu grono odbiorców się powiększa. Każdy kto kocha swoją pracę, lubi gdy jest doceniany, wtedy nasza samoocena wzrasta i jesteśmy szczęśliwi. Dodatkowo nie da się robić czegoś dobrze, jeśli nie wkładamy w to cząstki serca, albo nie jest to naszą pasją. Zawsze zespoły weselne z iskrą (pasją) są przebiją, czego nie można powiedzieć o grajkach, którzy szukają szybkiego zarobku. Kilka godzin grania może przynieść jakiś zysk, ale to nie powinno być najważniejsze. Owszem głównym powodem powstawania zespołów weselnych jest chęć pracy w muzyce, ale w grupy łączą się ludzie z pasją oraz wykształceniem muzycznym.
Każdy kto szuka zespołu na swoją imprezę, studniówkę, wesele itp. powinien pamiętać, że dobry zespół to nie ten co ma długi staż, lecz ten, który gra w dalszym ciągu z zamiłowaniem i wie jak poruszyć nawet tych, którzy niechętnie pląsają na parkiecie. Grunt to dobra zabawa, a taka tylko jest możliwa ze świetnym zespołem.


Hity niejednego sezonu.

 

Każdy w swoim życiu chociaż raz miał okazję być gościem weselnym, każde wesele jest inne. Inna Para Młoda, inni goście, sala, dekoracja, atmosfera i muzyka i tu się zatrzymajmy. Raczej rzadkością jest, aby na dwóch weselach trafić na ten sam zespół weselny, ze względu na ogromny wybór zespołów. Jaki zespół taka muzyka. Zatem na każdym weseleujest ona inna, inaczej grana i śpiewana. Na tradycyjnym weselu, na którym każdy ma się bawić znakomicie jest grana bardzo różnorodna muzyka od lat 80. przez lata 90. do muzyki rozrywkowej, disco polo, a nawet kawałków rockowych czy jazzowych. Istnieją jednak hity, które są punktami rozpoznawczymi wesela. Przeprowadzono ankietę pośród przypadkowych przechodniów i zapytano ich: Jaki hit weselny jako pierwszy przychodzi im na myśl? Odpowiedzi było mnóstwo i przechodnie nie mieli problemu, aby podać tytuł piosenki jakie kojarzą się im z weselem i typowym zespołem weselnym, zdarzały się przykłady gdzie zostały nawet odśpiewane. Utworów było mnóstwo, jednak kiedy wybrano piosenki, które powtarzały się najczęściej wytypowano

 

- A. Jantar – „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”

 

-„Hej sokoły”

 

- J. Połomski – „Cała sala śpiewa z nami”

 

- W. Houston – “I will always love you”

 

- Boys – „Jesteś szalona”

 

- U. Sipińska – Cudownych rodziców mam.

 

Każdy kto to czyta zapewne od razu kojarzy utwór i byłby w stanie go zaśpiewać i na pewno choć raz słyszał taką piosenkę na weselu. Zespoły wybierają takie piosenki ze względu na to, że przy nich bawi się każdy na zabawie weselnej, są to hity, które będą zawsze znane i lubiane przez wszystkich. Takie nieśmiertelne hity są podstawą udanej zabawy weselnej, dlatego często są grane przez zespoły, bo są one gwarancją sukcesu. Lista takich znanych piosenek weselnych jest dużo dłuższa. Kolejnym nie jednosezonowym hitem są przyśpiewki, na pewno każdy kojarzy „Ona temu winna”, „A teraz idziemy na jednego” czy „Gorzka wódka”. W repertuarze każdego wesela na pewno znalazła się lub znajdzie się jedna z podanych piosenek i przyśpiewek jak nie wszystkie. Każda Para Młoda powinna zastanowić się czy nie byłoby warto wpisać na swoją listę tych piosenek i mieć pewność dobrej zabawy dla siebie i swoich gości.

Zobacz też jak wybrać zespół weselny.

#zespół #disco_polo #boys #wesele #hity


« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania