Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Jak wybrać repertuar na wesele?

2015-01-10 11:51:42, komentarzy: 0

Jednym z licznych dylematów, przed jakim staje para młoda jest wybór repertuaru muzycznego na wesele czyli to, jaką muzykę wybrać. Każdy ma swoje preferencje muzyczne, każdy lubi co innego, bawi się i tańczy przy różnych utworach. I wtedy rodzi się problem- na jaką muzykę się zdecydować? Czy wybrać swoje ulubione przeboje i typy muzyki, czy może jednak zdecydować się na bardziej sprawdzone i często oklepane rozwiązania i wybrać biesiadną, czy może w weselny repertuar wpleść ulubione piosenki pary młodej i ważnych dla nas gości. Jak znaleźć kompromis pomiędzy stylem muzyki preferowanym przez parę młodą, gustami starszych gości weselnych, a muzyką sprzyjającą zabawie?

Tutaj najczęściej rozwiązaniem jest odpowiednia kapela weselna, która wprawnie połączy różne style muzyczne tak, aby zachęcić do zabawy każdego z gości. Dlatego bardzo ważne jest to, aby już na etapie poszukiwań oprawy muzycznej na wesele określić wstępny repertuar i kierować się również wszechstronnością danej kapeli. Wiele orkiestr na wesele ma bowiem ściśle określone style wykonywanej muzyki i niechętnie wprowadza nowe utwory czy typy. A nie każdy z gości będzie zadowolony z całonocnej zabawy przy muzyce biesiadnej czy rytmach Disco-Polo. Dlatego wybierając repertuar na wesele, młoda para powinna kierować się głównie preferencjami swoich gości, a także wybrać taką kapelę weselną, która potrafić będzie w sprawny sposób łączyć różne style muzyczne i splatać ze sobą przeboje preferowane przez różne osoby i różne pokolenia.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania