Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Kapela weselna i rola repertuaru

2015-03-11 09:32:46, komentarzy: 0

Wiemy, że muzyka, tak jak inne czynniki: weselnicy, menu, sala weselna, aura, itd., ma duży wpływ na jakość wydarzenia jakim jest dzień ślubu. Wybór zespołu weselnego czy dj-a może zarówno sprawić że będzie to niezapomniane muzyczne przyjęcie, jak również i je pogrążyć.

Muzyka to szeroki temat i każdy lubi różne style w muzyce i zespoły, ważne jest aby przy wyborze repertuaru na wesele tak dobrać muzykę żeby trafić w upodobania większości. Starsze osoby raczej nie będą się dobrze bawić jeśli kapela weselna będzie grała same najnowsze hity. To samo tyczy się młodszego pokolenia na weselach, które niezbyt dobrze może się poczuć, gdy zespół weselny będzie wykonywał ulubione szlagiery dziadków. Pierwsze co przychodzi do głowy to jak to wszystko pogodzić, tak żeby zadowolić słuchaczy jednych i drugich.

Zespół weselny wraz z Młodą Parą tak powinny dobrać piosenki, aby były one uzależnione między innymi od osobowości zaproszonych osób. Jeśli wśród gości jest przewaga osób spokojnych, to zespół weselny powinien grać bardziej łagodne kawałki. Jednak zaś dominują osoby o spontanicznym charakterze, takie które lubią dobrze się bawić i nie znoszą nudy to na pewno zespół weselny nie może grać samych wolniejszych kawałków gdyż się zanudzą przy takich rytmach.

Jedno jest pewne, nawet mimo szczerych chęci i usilnych prób to wszystkich weselników zadowolić się wykonywaną muzyką nie da. Warto jednak aby Młoda Para dogadała się z zespołem weselnym i podeszła do swoich gości indywidualnie. Warto żeby wspólnymi siłami zastanowili się, jakie piosenki zespół weselny może zagrać i co im najbardziej będzie odpowiadało. Zawsze liczy się gust większości, poszczególne jednostki muszą się dostosować. Można też po prostu poprosić zespół weselny, aby zagrał wszystkiego po trochu, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie. Jest to ważne, gdyż zespół na wesele Kartuzy Chmielno gra najpierw dla gości, a dopiero dla Pary Młodej i nie należy o tym zapominać przy ustalaniu szczegółów.


Jedna z opinii o naszym zespole weselnym.

 

Szukanie kapeli weselnej może każdego doprowadzić do znudzenia i zdenerwowania. Wcześniej wydawało nam się, że jest to bardzo prosta sprawa. Po wysłuchaniu wielu dem zespołów i przeglądaniu repertuzru jednak wybraliśmy Trans. Nie przyszło nam to jednak z łatwością, gdyż nie mieliśmy okazji słyszeć ich na żywo. Praktycznie wszystko załatwialiśmy z zespołem telefonicznie i mailowo, kontakt był bardzo przyjemny i stały. Dziękujemy im za cierpliwość, ponieważ zaleliśmy ich milionem pytań, na które dzielnie odpowiadali :)

 

Zespół weselny Trans dotarł do nas przed czasem, za co byliśmy bardzo wdzięczni. Przyznam, że stres był wielki czy dojadą, czy nie pomylą trasy itp. Nasze obawy co do jakości zespołu zniknęły, gdy rozpoczęło się wesele, z przecież orkiestra znaleziona była w internecie. To co słyszeliśmy na demo nie ma porównania do gry na żywo, jest o wiele lepiej. Wokalistka zapadnie swoim głosem na długo w naszej pamięci. Jest prawdziwą piosenkarką, gwiazdy mogłyby spokojnie brać u niej lekcje śpiewu. Chłopaki z zespołu są również utalentowani, dźwięki, które potrafią wydobyć z instrumentów powalają i zachęcają do zabawy. Jako całość świetnie razem się prezentują, widać że są zgrani i emanuje od nich pozytywna energia. Nie wiem jak oni to robią, ale nawet mimo podróży nie było widać po nich zmęczenia. Mi wystarczy 2 godziny podróży, a wyglądam jak wrak :P

 

Całe przyjęcie weselne przebiegło w mgnieniu oka, nie dało się odczuć że trwało kilka godzin. Bawiliśmy się znakomicie, nasi goście również. Jesteśmy zadowoleni z usług zespołu weselnego Trans i na pewno będziemy go polecać każdemu, kto zapyta komu powierzyć oprawę muzyczną wesela. Teraz będziemy wracać często wspomnieniami do tego dnia, nie zapomnimy Was i mamy nadzieję że jeszcze się spotkamy.

Anna i Paweł - wesele Puck 2013.


« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania