Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Modne piosenki na wesele

2015-04-19 18:10:16, komentarzy: 0

Kiedy myślimy o naszym ślubie i weselu to pierwsze myśli uciekają się w stronę zespołu weselnego. Zastanawiamy się jakie utworu muzyczne wybrać oraz co zagwarantuje dobrą zabawę. Małymi krokami zbliża się nasza najcieplejsza pora roku czyli lato, i to właśnie wtedy jest najwięcej wesel. Każdy marzy o idealnej pogodzie, takiej z dużą ilością słońca i pozytywnej energii. Warto jednak pomyśleć o tym, jaką muzykę zaserwować naszym gościom.

Rynek muzyczny szybko się rozwija, w każdym gatunku muzyki mamy ciągle jakieś nowości. Jedne piosenki naprawdę potrafią porwać wszystkich do tańca, inne już mniej. Wiadomo, że są gusta i guściki, więc to co nam się podoba w danej chwili, wcale nie musi się podobać naszej przyjaciółce czy siostrze. Jednak kiedy myślimy o naszym weselu to warto również przemyśleć to co chcielibyśmy słyszeć w czasie tej jakże wyjątkowej nocy.

Ci, co chodzą regularnie po przyjęciach weselnych dobrze widzą kiedy dobrze bawią się goście weselni, a kiedy wolą spędzić czas za stołem. Wiadomo, że ekspertami w tej kwestii zawsze będzie zespół weselny, jednak my sami również możemy przygotować listę piosenek, które chcemy mieć na przyjęciu weselnym, a które nie. Z roli obserwatora zauważyłam, że jeśli chodzi o piosenki na wesele bardzo dużą popularnością ostatnimi latami cieszy się utwór zespołu Weekend ''Ona tańczy dla mnie''. Chyba nikt nie spodziewał się takiego fenomenu tej piosenki i ciężko powiedzieć co sprawiło, że Polska nagle oszalała na jej punkcie. Jedno jest pewne, żaden artysta tworząc utwór nie ma gwarancji, że jego piosenka stanie się przebojem. Po prostu nie ma na to żadnego przepisu, to co wydawać się może kiepskie, może stać się naprawdę świetnym hitem. Najwidoczniej ''Ona tańczy dla mnie'' ma w sobie ''to coś'', co sprawia, że kiedy słyszy się pierwsze takty muzyki granej podczas wesela przez zespół weselny, to od razu rusza się na parkiet.

Kolejnym hitem, aczkolwiek już dosyć wiekowym, jest piosenka zespołu Boys ''Jesteś szalona''. Chyba nie ma osób, które by jej nie znały i nie potrafiły zaśpiewać razem z zespołem weselnym podczas przyjęcia. Piosenka ta ma bardzo chwytliwą melodię oraz prosty tekst, który również nikomu nie powinien sprawić problemu w jego odśpiewaniu. Oprócz ''Jesteś szalona'' zespół Boys ma również kilka innych świetnych przebojów, które często zespoły weselne grają. Są wśród nich np. ''Hej sokoły'', ''Wolność' czy piosenka ''Jagódka''.

Kolejnym artystą, którego utwory często są grane przez zespoły weselne to Akcent. Któż z nas nie zna ''Gwiazdy'' w wykonaniu Zenona Martyniuka bądź takich przebojów jak chociażby słynna piosanka na wesele ''Życie to są chwile'', ''Królowa nocy'' czy też ''Psotny wiatr''. Ostatnio bardzo popularne i modne stały się również jego utwory takie jak ''Kochana wierzę w miłość'' oraz ''Przez twe oczy zielone'', które królują na wszystkich dyskotekach oraz weselach. Akcent jest bardzo wyjątkowym zespołem i stoi w czołówce najbardziej popularnych i lubianych, więc nic dziwnego, że jak podczas wesela grane są utworu tego zespołu to wszyscy chętnie ruszają na parkiet.

Kolejnym bardzo znanym i lubianym hitem doskonale najadącym się jako piosenki na wesele jest utwór ''Ruda tańczy jak szalona'' zespołu Czadoman. Jest to również piosenka prosta w słowach, bardzo rytmiczna. To właśnie jej szybki rytm sprawia, że szybko wpada w ucho zwłaszcza młodszemu pokoleniu i chętnie jest śpiewana. Zabawa przy tym utworze na weselu to również czysta przyjemność i szybko można się zatracić w tańcu.

Kiedy tak wymieniamy piosenki, o których warto pamiętać podczas naszego wesela to na pewno kolejnym hitem i trafem w 10 będzie utwór zespołu Mig '' Miód malina'' lub ''Wymarzona''. Niewątpliwie zabawa przy rytmach tych dwóch piosenek będzie dla każdego przyjemnością. Kojarzą się one z latem, dobrą oraz szaloną zabawą a właśnie na tym powinno polegać wesele. Zespół weselny wykonując podobne do tych utwory na pewno sprawi, że każdy będzie dobrze się bawił i na długo zachowa przepiękne wspomnienia.

Odwiedź wpis różne zespoły muzyczne.

Cudowna polska muzyka jednak to nie tylko utworu disco polo, bardzo popularna stała się ''Bałkanica'' zespołu Piersi. Jest to bardzo skoczna melodia, która potrafi rozgrzać gości weselnych i sprawić, że w końcu poczują weselny klimat i zatracą się w nim bez końca.

Każde wesele powinno składać się również z wolniejszych utworów, które pozwolą na kilka tańców przytulańców oraz na złapanie oddechu przed kolejną partią szybkich utworów. A wy jaki repertuar chcielibyście usłyszeć na weselu?

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania