Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Muzyka na żywo wciąż na topie

2015-09-16 00:33:43, komentarzy: 0

Uroczystości ślubne wiążą się z bardzo dużą ilością przesądów, których korzenie sięgają pokolenia naszych dziadków i pradziadków. Czasami mówi się, że jaki ślub, takie całe życie. Może właśnie dlatego, każda para tak martwi się o sukces całej uroczystości i stara się zadbać o każdy szczegół.
W całej gonitwie przygotowań nie można zapomnieć o muzyce, która odkrywa jedną z kluczowych ról w całości. Pary planujące ślub do wyboru mają zespół weselny lub DJ, a to kogo wybiorą zależy tylko od nich. Zarówno jedna opcja, jak i druga ma swoje zalety, jak i wady. Za zespołem przemawia oczywiście muzyka na żywo z prawdziwymi instrumentami,zaś za DJ możliwość odtworzenia oryginalnego wykonania i bardzo szeroki repertuar, który dodatkowo może uzupełnić w dowolnej chwili. Niestety u kapel weselnych już tak bogatego repertuary nie znajdziemy i zwykle liczy 200-300 piosenek. Bardzo kluczową role może odgrywać cena. Dla tych, którzy szukają tańszej opcji to trafioną decyzją może okazać się DJ, którego wynajęcia z reguły wiąże się z niższymi kosztami niż w przypadku zespołu weselnego.
Mimo tego, warto pamiętać dla kogo organizuje się wesele, czy tylko dla siebie czy z myślą o tym by goście się dobrze bawili. To ich zadowolenie wyznaczy powodzenie wesela, a więc dobrze byłoby trafić w ich gust przy wyborze. Mimo coraz większej popularności DJ, to nadal największym powodzeniem cieszą się zespoły z muzyką na żywo. Ciężko powiedzieć dlaczego tak się dzieje, mimo tego że postęp idzie do przodu i technologia zastępuje ludzi, to nadal muzyk śpiewający na żywo jest lepiej odbierany niż sprzęt grający. Może wiąże się to z tym, że przyzwyczailiśmy się do wesel, na których śpiewamy razem z wokalistą i zabawa idzie znacznie lepiej, kiedy sama kapela nas do tego zachęca. Muzyka puszczana ze sprzętu ma zupełnie inny odbiór, kojarzy się często z klubami i dyskotekami a nie weselami, zwłaszcza starszemu pokoleniu. Młodzież bardziej potrafi się odnaleźć przy muzyce puszczanej przez DJ, niż starsze osoby, które również idą na wesele z myślą o zabawie, więc miło wziąć pod uwagę również ich upodobania. Nie da się wszystkich zadowolić w pełni, ale warto się włożyć w to trochę wysiłku a na pewno będzie idealnie.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania