Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Opinie o zespole

2015-03-26 22:21:49, komentarzy: 0

Bardzo dziękujemy Wam za zjawiskową oprawę muzyczną naszego wesela!!!
Zespół weselny TRANS to jeden z lepszych zespołów na rynku weselnych. Ja ich uwielbiam za wszystko. :) Grali na naszym weselu i wszyscy bawili się dosłownie do białego rana. Za co ich tak uwielbiam? Przede wszystkim za to, że w skład zespołu weselnego wchodzą naprawdę fajni ludzie. Zawsze mogliśmy liczyć na ich radę, przy wyborze utworów na pierwszy taniec, podziękowanie dla rodziców oraz na zakończenie wesela. Ciężko było nam samym coś wybrać, a nie mieliśmy jakichś wyjątkowych i ważnych utworów dla nas. Chcieliśmy mieć tylko coś nowego, to chyba zrozumiałe prawda?
Prowadzenie całej imprezy spoczęło na barkach wodzireja, bardzo pomysłowego i zabawnego Jacka. To właśnie on zawsze starał się rozruszać naszych gości i wyciągnąć ich na parkiet. Wszystkie toasty wygłosił super, mi by chyba mowę odjęło gdybym sama miała przemawiać przed prawie 200-osobową ekipą :) Widać że urodził się po to, aby być wodzirejem. :)
Wokalistka to po po prostu anioł, w każdym znaczeniu tego słowa. Bardzo ciepła i serdeczna, tryska pozytywną energią i zaraża nią innych. O jej głosie mogę tylko powiedzieć ''WOW'' :) Naprawdę profesjonalna piosenkarka w każdym znaczeniu tego słowa.
Skoro wspomniałam o prawie wszystkich członkach zespołu weselnego TRANS to nie mogę pominąć Tomka. Również bardzo pozytywna osoba i podobnie jak reszta profesjonalista, widać że muzyka to jego pasja i podczas grania na imprezach daje z siebie wszystko.
Kiedy emocje już opadły po weselu, a nogi bolące od tańca wróciły do dawnej formy, to przyszedł czas na podsumowanie. Doszliśmy do wniosku, że gdyby nie zespół weselny TRANS to nasze wesele byłoby przeciętne. Mieliśmy fajną ekipę , ale bez dobrego zespołu weselnego to pewnie woleliby siedzieć przy stołach i popijać wódeczkę :) Jesteśmy Wam wdzięczni za udane wesele i za cierpliwość do naszych gości. :)

Monika i Robert - wesele Jerzmionki 2015.

 

 

Mój pierwszy kontakt z zespołem weselnym Trans miał miejsce kilka lat wstecz, grali na mojej studniówce. Był to jeden z ważniejszych dni w moim życiu, pierwszy bal bez rodziny. To coś wspaniałego. Pamiętam ten dzień doskonale, do tej pory pozostały mi cudowne wspomnienia. Najbardziej w pamięci wrył mi się jednak zespół weselny Trans, nazwa grupy świetnie dobrana bo swoją fantastyczną muzyką wprowadzili nas w ''trans'' :). Ze swoją ówczesną klasą szaleliśmy na parkiecie niemal do białego rana, mało kiedy spotkać nas było za stołami. W tańcu zniknęły wszystkie podziały klasy na grupy, tworzyliśmy jedną, zgraną paczkę. W balach studniówkowych jest taki moment, w których wręczane są wychowawcom prezenty w formie podziękowań. Pamiętam jak by to było dziś, zespół weselny zagrał utwór z dedykacją i wszyscy zatańczyliśmy razem w kółku. Emocji nie da opisać i świadomość, że to ostatnie takie chwile, które spędzamy razem. Cóż więcej mówić...Studniówka z zespołem weselnym Trans była cudowna :)

 

Teraz już minęło parę lat, ale patrząc na to jak dobrze bawiłam się przy muzyce zespołu weselnego Trans postanowiłam ich wynająć na moje wesele. Kiedy więc już było po zaręczynach i ustaliliśmy datę, to od razu skusiłam się i zadzwoniłam do moich ulubieńców. :) W pierwszym wolnym dniu wybraliśmy się z narzeczonym do zespołu weselnego w celu obgadania szczegółów i podpisania umowy. Innego zespołu weselnego nie chciałam, więc nie było zastanawiania i gdybania :) . Narzeczony oglądał moją studniówkę na płycie wyrywkami, bo chciałam jemu nakreślić profil zespołu weselnego Trans. Jemu też od razu przypadli do gustu, więc jechaliśmy do nich głównie po to żeby podpisać umowę.

 

Po wstępnych rozmowach i ustaleniach przyszedł wybór utworów na pierwszy taniec oraz na podziękowanie dla rodziców. O ile pierwszy wybór był łatwy, to niestety piosenka na podziękowanie dla rodziców była dla nas wyzwaniem. Często na ten moment wybierany jest utwór ''Cudownych rodziców mam'', jednak my chcieliśmy czegoś innego. Myśleliśmy o utworze zagranicznym, ale nasi rodzice nie znają języków obcych, więc żadnej przyjemności by z tego nie mieli. Nie wiem co my byśmy zrobili bez cudownej wokalistki, która sypała nowymi pomysłami i razem dobrnęliśmy do brzegu :).

 

Mimo natłoku przygotowań i wielkiego stresu dotarliśmy do dnia ślubu. Wszystko zaczęło się od gry na akordeonie, po którym miałam ciary na plecach. :) Są w tym naprawdę świetni i dzięki temu, że towarzyszyli nam podczas błogosławieństwa obyło się bez łez, a wyjazd do kościoła stał się atrakcyjniejszy. Jeśli zaś chodzi o zabawę podczas wesela to była nawet sto razy lepsza niż moja studniówka. Wiem, że minęło kilka lat od naszego ostatniego spotkania, ale widać że zespół weselny Trans nie spoczął na laurach. Bardzo rozbudował się ich repertuar oraz widać, że nadal w granie wkładają swoją duszę i ich entuzjazm nie opadł. Nawet mimo upływu lat, ważne jest, aby zespół weselny nadal do grania podchodził jak do wyzwania. Ważne jest inwestycja w rozwój zespołu i tak właśnie dzieje się z zespołem weselnym Trans. Nasi goście przy Waszej muzyce bawili się fenomenalnie, ciężko było ich ściągnąć z parkiety na podawane posiłki. Śmieszne, ale prawdziwe. :) O czym jeszcze warto wspomnieć... Nie mogę pominąć cudownego głosu wokalistki, piosenki przez nią wykonywane to czysta poezja. Piszę to trochę z nutką goryczy i zazdrości, bo sama też chciałabym tak śpiewać, ale cóż nie można mieć wszystkiego na raz. :) Służ nam tym cudownym głosem jeszcze długie lata, gdyż nigdy nie będziemy mieli go dosyć.:)

 

Myślę, że tym miłym akcentem zakończę już pisanie. Zasłodziłam Was trochę, mam nadzieję że nie ''obrośniecie w piórka'', lecz dalej będziecie tym super zespołem weselnym i zgłoszę się do Was gdy będziemy planowali chrzciny. :)

Anna i Krzysztof - wesele z zespołem Damnica 

Nam znalezienie zespołu weselnego zajęło dużo czasu i w pewnym momencie odechciało mi się ślubu :) Dostaliśmy kontakt do pewnego zespołu weselnego, jednak mieli już zajęty termin bądź dostępne takie, które nam nie pasowały. W końcu trafiliśmy na zespół weselny Trans i okazało się że to właśnie ten wymarzony. Przyznam, że nasze wymagania były dość spore, jednak zespół weselny podołał wszystkim. Nasz ślub postanowiliśmy świętować dwa dni czyli wesele i poprawiny, więc zespół weselny Trans był dla nas najlepszym wyborem.

 

Podczas wesela grał 3-osobowy zespół weselny, z wokalistą o cudownym głosie na czele. Nasi goście byli zachwyceni jej wokalem oraz jakością piosenek, twierdzili nawet że brzmią jak oryginał, a momentami nawet i lepiej. Dobór piosenek był w połowie wybrany przez nas, drugą część dopasowali sami. Muszę przyznać że z doborem trafili znakomicie, a goście bawili się przez całą noc. Na pochwałę zasługują również oczepiny, zostały przeprowadzone w sposób kulturalny, ale i zabawny. Wszystkie konkursy były w dobrym guście, nie miały na celu ośmieszenia kogoś lecz wywołanie uśmiechu na twarzach gości.

 

Drugi dzień naszego świętowania to poprawiny. Oprawę imprezy również pozostawiliśmy zespołowi Trans, z tym że tym razem wybraliśmy DJ weselnego z wodzirejem. Liczba biesiadników zmniejszyła się o większą połowę, więc zespół weselny był zbędny. DJ weselny z wodzirejem spokojnie nam wystarczyli i również stanęli na wysokości zadania. Czego zresztą można było się spodziewać po profesjonalistach...oczywiście dobrze wykonanej pracy.

 

Na koniec chcielibyśmy bardzo podziękować zespołowi weselnemu Trans za tak fajnie przeprowadzoną oprawę muzyczną naszego wesela. Tchnęliście w naszych gości pozytywną energię i to właśnie Wam zawdzięczamy tak cudowną imprezę.

 

Będziemy Was polecać każdemu.

Sylwia i Adam - wesele Lębork.


 

 
Każdemu się wydaje że organizacja wesela to drobnostka. Porównują to do czasów, kiedy trzeba było samemu stroić salę weselną, wynajmować kucharkę a zespół weselny brało się jaki był. Faktycznie wszystko bardzo się zmieniło z biegiem lat, ale to nie znaczy że wszystko samo się załatwi. Nam najwięcej czasu zajęło szukanie zespołu weselnego i spędziliśmy na tym dużo czasu. Mój narzeczony chciał zespół weselny koniecznie z naszej okolicy, licząc że nie będzie trzeba dodatkowo płacić za dojazd. Ja jednak wertując strony internetowe z ofertami wpadłam przez przypadek na stronkę zespołu weselnego TRANS. Posłuchałam ich wykonu, poszukałam dodatkowych informacji i od razu przypadli mi do gustu. Mój luby nie był zadowolony, gdyż nie był to zespół z bliskich okolic ale udało mi się go przekonać. Ślub bierze się raz w życiu i wychodząc z tego założenia nie ma co się dziwić, że chcę mieć wszystko jak najlepsze. Chwyciłam za telefon i umówiłam się na spotkanie.

Jak wiadomo pierwszy kontakt jest zawsze najważniejszy, więc starałam się zwrócić uwagę na to jak członkowie zespołu weselnego TRANS się prezentują. Co mogę powiedzieć o tym zespole weselnym po pierwszym spotkaniu? Chyba lepiej nie mogliśmy trafić, od pierwszych świetnie mi się z nimi rozmawiało. Wszystkie moje sugestie i prośby nie przestraszyły ich, a wręcz przeciwnie zostały przyjęte z przyjemnością. Cała ekipa tworząca zespół weselny to bardzo sympatyczne osoby, wzbudzają zaufanie od pierwszych chwil. Podjęcie ostatecznej decyzji nie zajęło nam zbyt dużo czasu, nie mieliśmy innego wyjścia, jak tylko ich wynająć. Od razu podpisaliśmy umowę, a resztę szczegółów dotyczących podkreślenia ważnych momentów podczas przyjęcia weselnego ustaliliśmy miesiąc przed weselem.

Kiedy nadszedł dzień ślubu to byłam strasznie zestresowana, ale to chyba normalne u Panny Młodej. Moje zdenerwowanie udzieliło się nawet mojej mamie, ale wiedziałam że wszystko będzie dobrze i w tym przekonaniu starałam się trwać. Dużą pomoc miałam w zespole weselnym TRANS, który od samego początku podkreślał żebyśmy byli spokojni i że oni zajmą się gośćmi. Przez całe przyjęcie weselne przebrnęliśmy bezproblemowo, nie było niemiłych niespodzianek. Zespół weselny TRANS przekroczył moje oczekiwania. Wokalistka oczarowała swoim głosem wszystkich gości. Kilka osób w trakcie przyjęcia weselnego podchodziło do nas i mówili, że gdyby mieli zamknięte oczy, to by powiedzieli że śpiewa Ania Wyszkoni. Najwięcej sympatii, zwłaszcza wśród płci żeńskiej wzbudził wodzirej zespołu weselnego – Jacek, jest prawdą że to urodzony szołmen. Ma niesamowite zdolności, wystarczyło że powiedział kilka słów a wszyscy od razu ruszyli na parkiet. Najbardziej w pamięci gości chyba zostaną oczepiny, zabawy jakie przeprowadził zespół weselny każdemu przypadły do gustu. Dobrze się przy tym bawili nie tylko ich uczestnicy, ale również goście, którzy zachęcani byli do kibicowania. Wiele wzruszeń wywołało podziękowanie dla rodziców. Piosenkę wybraliśmy sami, ale wykonanie wokalistki było tak perfekcyjne, że niestety łzy się polały. Miało być wesoło, a było wzruszająco. Kiedy spojrzałam na rodziców , to dało się zauważyć że są szczęśliwi. Właśnie o to nam chodziło, aby czuli się wyjątkowo, gdyż bardzo chcieliśmy podkreślić jak bardzo ich kochamy i jak jesteśmy im wdzięczni za wszystko. Zespół weselny stanął na wysokości zadania, wspólnymi wysiłkami osiągnęliśmy zamierzony cel.

Prawdą jest, że ciężko trafić na dobry zespół weselny. Niby ofert jest bardzo dużo, ale kiedy przychodzi co do czego to tych dobrych zespołów jest naprawdę bardzo mało. Całe szczęście, że my trafiliśmy na zespół weselny TRANS. Możemy ich polecić z czystym sumieniem, są profesjonalistami w tym co robią. Dzięki zespołowi weselnemu TRANS mamy cudowne wspomnienia, pomogli urzeczywistnić nasze marzenia. Od gości weselnych również dostaliśmy bardzo dużo pozytywnych komentarzy na temat naszego wesela, ale przede wszystkim komentarze te dotyczyły zespołu weselnego.  

Agnieszka - wesele Bytów 2014 

 

Ach co to był za ślub... DZIĘKUJEMY :)

 

Bardzo, ale to baaaaaaaardzo dziękujemy za to, że zamieniliście nasze wesele w niesamowitą przygodę. Stres i napięcie dzięki Wam gdzieś odleciało, a muzyka Waszego zespołu sprawiła, że przeżyliśmy coś niesamowitego.

 

Nie jestem w stanie przełożyć na słowa mojej wdzięczności dla zespołu weselnego TRANS. Jesteście profesjonalistami w każdym znaczeniu tego słowa, nawet jak bym chciała to nie mam do czego się przeczepić. :) Zespół weselny TRANS tworzą super ludzie, spotkania z nimi to czysta przyjemność. Poziom wykonywanych utworów jest bardzo wysoki, wokalista bardzo uzdolniona podobnie jak i reszta członków kapeli weselnej. Bardzo podobało mi się że repertuar mogliśmy wybrać sami, nikt nam niczego nie narzucał :) Zespół weselny TRANS doskonale spisał się również w roli prowadzących zabawy. Szczególnie doceniamy to, potrafili wyczuć nastrój gości i dopasowali do niego odpowiednią muzykę, tak, aby parkiet zawsze był pełny. Przyśpiewki również były i co ważne pojawiły się w odpowiednim momencie. Kurcze...jak tak sobie myślę jak to wszystko potraficie ogarnąć i sprawić, że wesele staje się wyjątkowym wydarzeniem. Ja bym chyba nie dała rady, współpraca z ludźmi po alkoholu nie należy przecież do łatwych :) Co chwila widziałam też, że ktoś prosił o dedykowane utwory – jak Wy dajecie radę? Podziwiam... :) O już wiem...znalazłam w końcu powód za co mogę mieć do was '' żal'' – nogi mnie strasznie bolały :) Tak świetnie graliście, że nawet na chwilę nie mogłam opuścić parkietu :)

 

Mam nadzieję, że moja opinia choć trochę rozjaśni jakim wspaniałym zespołem weselnym jest TRANS. Jeśli chcecie być spokojnymi o dobrą zabawę na weselu to warto wybrać ten zespół weselny. Są godni polecenia i zawsze wszystkim chętnie podpowiem żeby ich angażowali.

Anna i Damian - Wesele Czarlin 2014.


« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania