Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Pomocne firmy weselne

2015-02-28 00:11:08, komentarzy: 0

Nasze życie przez to że czasy wyraźnie się zmieniają, jest coraz szybsze, mamy coraz mniej czasu na cokolwiek. Czasami nie mamy nawet czasu na to, by dobrze wybrać zespół muzyczny na własne wesele. A co jeśli planujemy swoje wesele, a kompletnie nie mamy czasu na to by je zaplanować? Na szczęście w takich sytuacjach z pomocą mogą przyjść nam firmy, które kompleksowo zajmują się organizacją takich przyjęć i wybiorą za nas wszystko, nawet orkiestrę weselną. Z naszej strony wymagany jest tylko i wyłącznie termin ślubu.
Firmy organizujące wesele trochę kosztują, jednak trzeba im oddać to, że organizowane przez nich przyjęcia są zaplanowane wręcz perfekcyjnie. Nie ma się co dziwić, przez to że zajmują się takimi rzeczami na co dzień, mają niezwykłe obycie w temacie i wiedzą dokładnie który zespół muzyczny spełni oczekiwania danej pary i która sala spodoba się właśnie tym osobom. Są w stanie dopasować wszystko nie tylko dla pary młodej, ale też dla gości.
Co ciekawe, nie musimy nawet samodzielnie wysyłać zaproszeń, wystarczy takiej firmie podać listę naszych gości. Oczywiście nie ma też tak, że firma organizująca dokonuje jakiś wyborów sama. Wszystkie rzeczy takie jak menu, zespół muzyczny, sala czy jej wystrój są oczywiście konsultowani z parą młodą.
Jeżeli są rzeczy, które chcemy zaplanować sami, oraz też takie, których organizacje chcemy powierzyć komuś, na to też jest rozwiązanie. Wszystkie firmy organizujące wesela są bardzo elastyczne i dla takich firm najważniejszy jest klient. Pamiętajmy jednak o tym, by nie ufać takim firmom w stu procentach, szczególnie jeżeli takowe nie są do końca sprawdzone. Niektóre ważne rzeczy, takie jak zespół weselny Kartuzy musi być naprawdę dobre bo bez nich całe wesele może po prostu nie wyjść. Ślub, to dzień który zdarza się zazwyczaj tylko raz w naszym życiu i jest to dzień najważniejszy. Nie pozwólmy, by takie rzeczy jak źle wybrany zespół muzyczny go popsuł. Warto postarać się przy organizacji.


Jadna z opinii o naszej orkiestrze.

 

Wybraliśmy zespół weselny Trans w ciągu 10 minut – znalazłem w necie ich stronę, posłuchałem z moją lady demo i od razu jednogłośnie stwierdziliśmy, że to tylko oni mogą grać na naszym weselu. Szybka decyzja, jeszcze szybszy kontakt i spotkanie. Wiedzieliśmy, że zespół weselny Trans ma napięty terminarz więc szybko podpisaliśmy umowę.

 

Jak się później okazało trafiliśmy w dziesiątkę, a moja obecna małżonka ciągle wspomina nasze wesele z zadowoleniem. Chyba każdy wie, jak ciężko spełnić oczekiwania kobiet a mi się tutaj udało z czego jestem bardzo dumny :) A teraz konkrety!

 

Zabawa była świetna. Nasi goście do dnia dzisiejszego podczas zjazdów rodzinnych wspominają tańce i zabawy. Powtarzają, że chcieliby przeżyć to jeszcze raz. He he wiem że nie da się, ale może na którą rocznicę znów Was wynajmiemy o ile małżonka da się namówić na większą imprezę :) Ja oczywiście jestem jak najbardziej za :) Wasza muzyka była czadowa, tak tak właśnie CZADOWA – stworzyliście taki klimat, że nawet podczas meczów kibice nie są w stanie tego osiągnąć :) Wiem co mówię, bo sam na mecze chodzę :) Repertuar bez zarzutu, ja nie jestem zbytnio wymagający ale moja niunia już tak, więc skoro ona była zachwycona to i ja byłem :) Po reakcji gości też można wnioskować że im się podobało, bawili się wszyscy a różnica wieku gdzieś odleciała na ten czas. :) Chyba nie na darmo mówią, że muzyka łączy pokolenia i u nas dało się to zauważyć.

 

Jedno Wam powiem – niedługo znów się spotkamy, nie na moim weselu oczywiście ale tym razem będę gościem. Po naszym ślubie szykują się 2 kolejne i wzięli oni od nas namiary na Wasz zespół więc będzie się działo.

 

Dzięki wielkie jeszcze raz i do zobaczyska!

Zobacz więcej opinii o zespole muzycznym TRANS.


« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania