Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Poradnik udanej muzyki na wesele

2014-09-04 11:45:09, komentarzy: 0

Zespół na wesele jest obowiązkowym punktem w liście każdych przyszłych małżonków oraz wyznacznikiem dobrej zabawy. Podczas planowania wesela występują częste pytania - jaki zespół wybrać? W końcu obecnie jest mnóstwo ofert, rozległych i tak innych od siebie, że można się w tym pogubić. Ważne jest sprawdzenie repertuaru danego zespołu. Wiele z nich posiada w swojej ofercie typowo weselne hity, przy których zawsze i wszędzie wszyscy goście dobrze się bawią. Warto jednak spytać się, czy dołączą do swojej oferty specjalne piosenki, kojarzące się na przykład młodej parze z ich młodością, miłością i wczesnym okresem narzeczeństwa, piosenki dedykowane rodzicom czy też przyjaciołom. Wszystko po to, aby z imprezy wynieść jak najlepsze wspomnienia. Profesjonalna orkiestra weselna powinna spełniać też funkcje wodzireja, czyli zapraszać wszystkich gości do zabawy oraz wspólnych tańców. Przed weselem należy również dogadać się w kwestiach technicznych, takich jak wynagrodzenie, ogólny scenariusz zabawy i to, do której ona będzie trwała. Ważne jest również wcześniejsze przesłuchanie zespołu, na przykład z nagrania umieszczonego w interencie, aby zobaczyć, czy to faktycznie ten idealny zespół muzyczny na nasze wesele.

 

Ślub każdemu zapewne kojarzy się z radością i zabawą. Tak właśnie powinno być, gdyż to najpiękniejsza uroczystość, która daje tak wiele uśmiechu zarówno Parze Młodej jak i gościom. Narzeczeni układają zawsze swoją listę gośc, wybierają zespół, salę weselną i i pragną by towarzyszyli im w tym tak ważnym dniu najbliżsi czyli rodzina i przyjaciele. Każdy zaproszony z pewnością nie może doczekać się imprezy i myśli jak to będzie wyglądało.

 

Nie tylko Młoda Para pragnie mieć wszystko dopracowane, ale również zaproszeni goście starają się podpowiedzieć Młodym co do wyboru np. kapeli weselnej. Jeśli zna się jakąś dobrą kapelę weselną to warto podsunąć jej wizytówkę czy też namiary młodym. Może im to ułatwić sprawę i oszczędzić przy tym ilość zbędnych godzin spędzonych na poszukiwaniach kapeli weselnej. Można to również zrobić z myślą o sobie, jeśli zna się zespół weselny przy którym się już miało okazję bawić i było to niezapomniane wydarzenie to na pewno miło będzie znów mieć taką okazję. Polecając komuś zespół weselny warto jednak mieć na uwadze że nie od razu zostanie on wybrany. Każda osoba ma inny gust, słucha czegoś innego, to co jednym się podoba to dla innych może okazać się porażką i będą szukali odmiany. Oczywiście nie można się od razu obrażać, warto pamiętać że to ich dzień i mają prawo zdecydować się na taką kapelę weselną o jakiej marzyli a nie o takiej jaką ktoś dla nich wybrał i próbuje im narzucić siłą.

 

Młodzi na pewno docenią starania i chęci osoby, która będzie im chciała pomóc ale i tak ostateczną decyzję podejmą sami. Każdy na pewno jest chętny przyjąć pomoc w granicach rozsądku, tylko bez narzucania.


 

Prawie każdy marzy o hucznym weselu i zabawie do rana, do tego potrzebna jest właściwa muzyka. Wiąże się to z kilkumiesięcznymi przygotowaniami, czasami trwającymi nawet ponad rok. Wśród natłoku spraw do załatwienia najważniejszą jest rezerwacja zespołu weselnego. Raczej nikt nie wyobraża sobie wesela bez kapeli weselnej, gdyż jest to wesoła uroczystość i każdy marzy zarówno aby potańczyć przy rytmicznej muzyce jak i coś zjeść. Przy dobrej kapeli weselnej goście na pewno nabiorą ochoty na tańce. Orkiestra weselna powinna być elastyczna podczas wesela i nie grać według wcześniej ustalonego schematu a piosenki wykonywane dostosować do preferencji gości i sytuacji na parkiecie. Taki zespół weselny, który ma doświadczenie i obycie z oprawą muzyczną przyjęć na pewno będzie pamiętał o utworach biesiadnych jak i tych obecnie popularnych które wszyscy znają, a muzyka i zabawa przy nich sprawi im przyjemność. Oczywiście im większy repertuar ma zespół weselny tym zapowiada się zróżnicowana muzyka i co za tym idzie, ciekawsza impreza. Repertuar zespołu weselnego powinien być przekrojem przebojów zarówno zagranicznych jak i polskich i łączyć wszystkie gatunki muzyki poprzez pop, dance, big beat jak i rock oraz disco polo.

 

Kiedy dokona się właściwego wyboru orkiestry weselnej to ze spokojem  można czekać na dzień ślubu a przyjęcie weselne na pewno będzie udane dzięki danemu zespołowi weselnemu. Warto od początku przyłożyć się do przygotowań związanych z muzyką na weselu, gdyż najważniejszy jest później efekt końcowy. Marzeniem każdej Młodej Pary na pewno jest widzieć zadowolonych i uśmiechniętych gości, którzy dzięki kapeli weselnej nie mieli ochoty siedzieć bezczynnie przy stołach i biernie uczestniczyć w weselu. Duży sukces przyjęcia weselnego to właśnie zasługa dobrych kapel weselnych i prezentowanej przez nich muzyki, które angażują się w swoją pracę i indywidualnie podchodzą do każdego weselnego zlecenia. Nie da się bowiem obsługiwać imprezy w jednym schemacie, każde towarzystwo i każda impreza jest inna. I kżda ekipa oczekuje trochę innej muzyki. Taki zespół weselny zawsze chętnie zostanie zatrudniony i na pewno nie będzie narzekał na brak zleceń.« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania