Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Profesjonalizm na weselach

2015-03-04 12:15:01, komentarzy: 0

Wybór zespołu weselnego to zawsze trudne zadanie, przed którym każdy organizator wesela czy podobnych imprez staje bez względu na muzyczne preferencje. Kapelę weselną, którą bowiem wybiorą będzie odpowiedzialna za oprawę muzyczną oraz za poprowadzenie przyjęcia weselnego.

Warto wybrać zespół weselny, który jest świetny w swoim fachu i zna się na tym doskonale. Jak rozpoznać taki weselny zespół Kartuzy? Nie musi to być zespół weselny, który składa się z samych zawodowych muzyków. Zespół weselny, który w dużej mierze składa się z pasjonatów muzyki a nie zawodowców zazwyczaj daje z siebie więcej. Tacy członkowie kapeli weselnej w grę wkładają całe swoje serca, gdyż muzyka jest tym co kochają. Artyści pasjonaci dodają zespołowi weselnemu świeżego powiewu i potrafią zmobilizować resztę do pracy.

Na przyjęciu weselnym ważne jest, aby zespół weselny potrafił utrzymać kontakt z gośćmi. Nie może być bowiem tak, że przychodzi kapela weselna, rozkłada sprzęt i jedyne co robią to wykonują piosenkę po piosence bez żadnych emocji. Nie da się wtedy powiedzieć że zespół weselny kocha muzykę, nawet jeśli wykonanie utworu będzie czyste. Idealny zespół weselny, to taki który integruje się z gośćmi, potrafi zwerbować ich do wspólnego śpiewania oraz szaleństw na parkiecie. Zespół weselny, który sam dobrze się bawi na scenie potrafi zarazić swoją dobrą energią gości, wprawi ich to w cudowny nastrój. Dlatego tak ważne jest, aby to głównie pasjonaci tworzyli zespół muzyczny, połączyli zamiłowanie do grania z formą zarobku. Wszystko da się połączyć, wystarczą chęci zespołu weselnego.

Jak widać zespół weselny, to nie tylko ludzie którzy powinni potrafić grać i śpiewać, to ludzie, którzy powinni kochać to co robią. Nie tyczy się to tylko muzyków, ale również ludzi wykonujących inne zawody np. osoba, która chce zostać lekarzem pediatrą a nie lubi dzieci nigdy nie będzie dobra w tym zawodzie. Tak samo jest i z kapelami weselnymi, trzeba lubić to co się robi, kuchać granie, śpiewanie, zabawę reagujących słuchaczy, a nie myśleć tylko o tym co przyniesie zysk.

Przeczytaj też firmy weselne.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania