Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Różne zespoły muzyczne

2015-03-03 20:32:29, komentarzy: 0

Ślub zwykło się planować z duży dystansem czasowym. W tym czasie przygotowujemy ogrum punktów potrzebnych do organizacji wesela. Generalnie są to: fotograf na wesele, ewentualnie kamerzysta, sala weselna, menu, suknie ślubne, dodatki i oczywiście zespół weselny. To między innymi na wybór kapeli weselnej warto poświęcić więcej czasu, by przy odpowiedniej muzyce, bez stresu w pełni bawić się na swoim weselu.

Zespół muzyczny odpowiada za muzykę, a to właśnie ona w dużej mierze decyduje o tym czy przyjęcie weselne będzie udane czy nie. Wybór grających orkiestr na rynku jest bardzo duży, ciężko zdecydować się który zespół weselny wybrać.

Kapele weselne niby wszystkie są do siebie podobne, a tak naprawdę każda jest inna na swój sposób. Przede wszystkim zespoły weselne prezentują najrozmaitsze rodzaje muzyki. Takie prawdziwe, doświadczone zespoły muzyczne zwykle grają na żywo z instrumentami, bez potrzeby używania podkładów elektronicznych. Na rynku weselnym można również spotkać się z ofertami zespołów 2-osobowych, które korzystają tylko z keyboardu i chętni są poprowadzić imprezę weselną. Koszt wynajęcia takiej kapeli weselnej na pewno będzie tańszy, ale warto się zastanowić czy chce się coś takiego mieć na własnym weselu. Porównanie jakości między zespołem 2-osobowym a 3-5 osobowym będzie ogromne i czasami warto jednak zainwestować trochę więcej w kapelę weselną i być zadowolonym z wyboru.

Na początku poszukiwań orkiestry weselnej warto zastanowić się nad rodzajem muzyki, która by była odpowiednia na przyjęcie weselne. Jedni na pewno chętnie zdadzą się na własny gust, gdyż to ich wielki dzień i wybiorą to co sami chcą słyszeć więc i taką też zatrudnią kapelę weselną. W tym wszystkim zapominają jednak że to zaproszeni goście powinni być brani przede wszystkim pod uwagę przy wyborze repertuary. To goście weselni mają bawić się dobrze, a nawet znakomicie więc wybór repertuaru i zespołu weselnego powinno się choć w części dobierać pod nich.

Szukając ofert kapel weselnych bardzo przydatny okazuje się internet i większość Młodych Par to w nim szuka odpowiedniego zespołu weselnego. Jest dużo orkiestr weselnych, które mają swoje strony internetowe na których można posłuchać ich muzyki w formacie mp3 lub obejrzeć filmiki z imprez które kapela weselna prowadziła. Przy podejmowaniu decyzji warto jednak zachować ostrożność i nie dać się zwieść materiałom zawartym na stronie kapeli weselnej. Wiadomo że strona internetowa ma promować zespół weselny, więc wszystko wybrane będzie tak żeby od razu spodobało się klientom. Warto więc umówić się z kapelą weselną i odwiedzić ich podczas próby i posłuchać jak wygląda ich granie na żywo, czy faktycznie grają równo i co najważniejsze czy wokalista nie fałszuje. 

Blog zespół na wesele Kartuzy Przodkowo.


Opinia: Agnieszka i Darek – wesele Sąpolno 2015.

Wszystkim, którzy w najbliższym czasie mają zamiar organizować wesele, poprawiny czy jakąś prywatkę, z najczystszym sumieniem polecę zespół weselny Trans. My oraz nasi goście byliśmy zachwyceni oprawą muzyczną jaką zapewnił nam zespół. Muzycy dotrzymali wszystkich ustaleń, również w kwestii oprawy muzycznej w domu, gdy rodzice nas błogosławili oraz granie marsza na wyjście. To jest akurat tradycja, która w naszym regionie wciąż istnieje, a coraz mniej zespołów weselnych oferuje granie w domu. A bardzo nam zależało na muzyce w czasie błogosławieństwa. Cała zabawa weselna odbyła się na najwyższym poziomie. Repertuar bardzo bogaty i zróżnicowany, nie było problemów z utworami na życzenie. Wokalistka, pani Martyna, ma głos naprawdę niesamowity, cała trójka to przesympatyczni muzycy, którzy znają się na muzyce i co najważniejsze na weselach. Potwierdza to opinia mojego wujka, który też jest muzykiem zawodowym i sporo lat życia spędził grając na imprezach. Czego chcieć więcej...Było super...Jeśli ma się jakieś oczekiwania to warto wcześniej z zespołem omówić przebieg wesela, pierwszy taniec, zabawy, oczepiny, podziękowania dla rodziców itd. Zespół weselny jest elastyczny i naprawdę można proponować swoje rozwiązania odnośnie przebiegu wesela czy repertuaru. Prowadzenie całej imprezy bez zarzutu, wszystkie ważne dla nas momenty zostały odpowiednio zaakcentowane i do niczego nie mogę się przyczepić. Oczepiny bardzo mi się podobały, zostawiliśmy tutaj pole do popisu zespołowi. Chcieliśmy tylko żeby było zabawnie i muszę przyznać, że spisali się na medal. Było zabawnie, ale w dobrym guście. Nie dało się zauważyć, aby po oczepinach ktoś czuł się urażony.

Zespół weselny Trans jest to fajny zespół, profesjonaliści w najdrobniejszych szczegółach. To co mi się podobało, to że nie grali według wcześniej przygotowanej listy piosenek. Na bieżąco dobierali utwory pod oczekiwania gości oraz pod to, kto akurat znajduje się na parkiecie. Jeśli ktoś chce mieć niezapomniane wesele, to na pewno powinien wybrać zespół Trans. Są najlepsi na rynku weselnym, ciężko znaleźć drugi taki zespół. Ofert jest dużo, ale tylko zespół weselny Trans się wyróżnia.

Dziękujemy za to że byliście z nami.


 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania