Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Ślub i wesele - skromnie czy na bogato

2015-06-26 21:39:47, komentarzy: 0

Chyba nie ma piękniejszej uroczystości od ślubu. Wszyscy są wtedy bardzo szczęśliwi oraz pełni chęci do dobrej zabawy. Pomimo tego, że na młodej parze spoczywa wielki i często niestety ciężki obowiązek zajęcia się przygotowaniami do jakże ważnej uroczystości. Dopilnowanie i dopracowanie szczegółów zajmuje zwykle kilka miesięcy, gdyż każdy marzy o tym aby było idealnie i żeby zaproszeni goście byli zadowoleni. Trud jaki młoda para wkłada w organizację przyjęcia weselnego zazwyczaj zawsze jest doceniony przez gości i owocuje podziękowaniami jakie młodzi otrzymują na koniec zabawy. Jak wiele sił i czasu wymagają przygotowania do wesela wiedzą tylko ci, którzy mają już ten wielki dzień za sobą. Poszukać trzeba odpowiedniego zespołu weselnego, kamerzysty, fotografa, wybrać odpowiednią salę weselną, kwiaty itp. Spraw jest bardzo dużo do ogarnięcia i liczyć się trzeba z tym, że zajmie nam to kilka miesięcy.

Jak pomyśleć, że tyle pracy trzeba włożyć w przygotowanie jednego wieczoru, na samą myśl o załatwianiu tego wszystkiego można zniechęcić się szybko do brania ślubu. Jednak patrząc na to z drugiej strony, czyż nie lepiej mieć ślub jak z bajki? Może bajka to lekka przesadą, ale po prostu mieć taki o jakim się marzyło i oczywiście aby był taki, o którym długo będzie się mówiło.

Ślub i wesele - skromnie czy na bogato?

Organizując wesele warto jest jasno określić jaką kwotą dysponujemy, tak żeby wyrobić się w budżecie. Nie wyprawiajmy przyjęcia, na które nas zwyczajnie nie stać. Nie warto iść szlakiem innych i brać pożyczki tylko po to, aby pokazać się przed innymi w jak najlepszym świetle. To nie o to chodzi w całej ceremonii ślubu i wesela. Po co później spłacać kilka lat kredyt, który mogliśmy spożytkować np. na kupno mieszkania czy też inne wydatki, które na pewno będą ważniejsze niż popisywanie się przed innymi. Dla mnie niestety to szczyt głupoty, i zapewne nie tylko dla mnie. Wtedy ten najpiękniejszy dzień staje się najgorszym i może spędzić sen z powiem z powodu długu jaki na nas wisi.

W dzisiejszych czasach znaczenie ślubu gdzieś się zatraciło wśród tego kto ma więcej pieniędzy, gdyż to właśnie pieniądz rządzi teraz światem. Sedno samej ceremonii ślubnej powinno być zwieńczeniem miłości, połączeniem się dwóch kochających osób na całe życie a samo wesele to impreza, podczas której chcemy to uczcić z naszymi bliskimi. Czasami nawet te skromniejsze przyjęcia są bardziej udane i cieszą, niż przyjęcia z pompą. Nikt nie lubi popisywania się, zwłaszcza jeśli wie, że dane osoby nie stać na tak wystawne przyjęcie. I po co to komu? Uchrońmy się przed negatywnymi opiniami i róbmy tak, aby było dobrze dla nas i pozostawiło dobry smak na długie lata.

Kiedy już ustawimy priorytety na naszej liście spraw to warto zabrać się porządnie za organizację wesela. Od czego zacząć? Chyba od ustalenia terminu u księdza, a reszta już pójdzie jak z płatka. Trochę problemów może sprawić wybór zespołu weselnego, gdyż rynek weselny pęka w szwach od ofert. Najlepszym zawsze wyborem będzie postawienie na sprawdzone zespoły, takie z polecenia lub takie, które cieszą się największą popularnością. Jeśli chodzi o ceny, to kształtują się one różnie. Jeśli szukamy czegoś tańszego, to może warto pomyśleć o DJ weselnym, który wcale nie musi być gorszy. Zresztą spotkać nawet można zespoły weselne, które mają również w swoim składzie i DJ weselnego, który będzie odpowiedni na pewno na mniejsze wesele. Pamiętajmy, że grunt to dobra muzyka. Każda impreza z odpowiednią oprawą muzyczną będzie sukcesem, bo są to miłe chwile i każdy chętnie będzie się chciał bawić.

Zobacz jak wybrać orkiestrę na wesele.

ślub i wesele - skromnie czy na bogato

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania