Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Ślub poza USC

2015-05-01 00:14:39, komentarzy: 0

Ślub poza USC od 2015 roku jest możliwy!

Przed nami ciepłe miesiące, które pozwalają na organizację ślubu 2015 w plenerze. W tym roku w życie wchodzi ustawa, która mówi że ślub może zostać zawarty poza Urzędem Stanu Cywilnego. Dla miłośników przyrody jest to idealna ustawa, która pozwoli na zawarcie ślubu w miejscu przez nich kochanym i wymarzonym.

Gdy organizujemy ślub poza USC to koszt będzie wyższy, ale warto jest dążyć do realizacji swoich marzeń. Ten dodatkowy koszt przekłada się głównie na to, że urzędnik musi dojechać na miejsce uroczystości oraz ktoś musi go zastąpić w urzędzie, by zapewnić ciągłość pracy.

Każdy ma inne ulubione miejsce, jedni kochają morze, inni góry, zatem ślub poza USC daje nowe możliwości.. Wybór miejsca zależy już od indywidualnych upodobań. Jednak kiedy już znajdziemy to nasze idealne miejsce to nie zapominajmy, że świetności tego wydarzenia nada obecność zespołu weselnego.

Zespół weselny można było wprowadzić do Urzędu Stanu Cywilnego (o ile pozwolił na to urzędnik), więc wprowadzenie go do uroczystości odbywającej się w plenerze może być jeszcze prostsze. Kiedy tylko o tym pomyślimy to od razu pierwsze skojarzenia wiążą się z amerykańskimi filmami, w których właśnie tak większość ślubów było brane. W Stanach Zjednoczonych ślub poza USC to rzecz codzienna. Zespół weselny pięknie podkreśli nasze przejście do urzędnika, zaakcentuje moment składania przysięgi i zakładania upragnionych ślubnych obrączek. Oczywiście zajmie się również oprawą końcową uroczystości, która również jest bardzo istotna. Pamiętajmy jednak, że pomimo tego, iż bierzemy ślub poza USC to nadal powinniśmy szanować stanowisko urzędnika i muzyka powinna być adekwatna do momentu. Nie możemy wybierać czego nam się podoba, stosujmy się do wyznaczonych schematów. Na pewno bardzo pomocny będzie zespół weselny, który udzieli nam porady dotyczącej wyboru utworów.

Ślub w otoczeniu przyrody wydaje się czymś pięknym, jeśli tylko naszym marzeniem będzie branie ślubu w takim otoczeniu, to warto dążyć do tego. Od 1 marca 2015 macie kochani możliwość zawarcia takiego ślubu, warto więc i taką opcję przemyśleć.

Czy Wy też planujecie ślub poza USC?

Przeczytaj również inspiracje ślubne - poszukiwanie.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania