Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Terminy a organizacja wesela

2015-02-28 00:04:36, komentarzy: 0

Bardzo często zdarzają się sytuacje, gdzie para młoda ‘budzi’ się zbyt późno przed ślubem i na przykład na dwa miesiące przed nie ma zarezerwowanej sali, fotografa, ani zespołu na wesele. Takie sytuacje, gdy gonią terminy są strasznie stresujące i łatwo jest wtedy paść ofiarą oszustwa. Szczególnie oszustwa internetowe są coraz bardziej popularne, bo jak wiadomo orkiestrę weselną czy też fotografa można sprawdzić za pośrednictwem internetu, jednak jest to sprawdzenie dość pobieżne. Jak więc nie dać się nabrać?
Przede wszystkim należy nie panikować, to że nie zostało zbyt dużo czasu do ślubu nie znaczy, że nie znajdziemy już żadnego zespołu muzycznego czy sali. Przecież wiadomo że zespołów na wesela jest cała masa na rynku, a i sale często mają wolne terminy, ponieważ niektórzy zwyczajnie rezygnują z rezerwacji. Wystarczy się dobrze rozejrzeć.
Oczywiście można też szukać za pośrednictwem internetu, nie wszyscy w internecie oszukują. Wiele zespołów na wesela ma własne strony, na których mają również kalendarz wolnych terminów. W taki sposób można o wiele szybciej odnaleźć wolne zespoły, a także sprawdzić portfolio takiego zespołu muzycznego, a dopiero później umawiać się z nim na spotkanie. Właściwie przy dobrej organizacji czasu jesteśmy w stanie zaplanować swój ślub nawet w tak krótkim czasie.
Pomimo braku zbyt dużej ilości czasu pamiętajmy mimo wszystko o jakości naszego przyjęcia. Pośpiech nie przeszkadza w dobrym sprawdzeniu zespołu na wesele, czy kucharki. To bardzo ważne, bo nie warto robić żadnego przyjęcia, a tym bardziej ślubnego byle tylko było, w takiej sytuacji na pewno lepiej poczekać. Każdy element przyjęcia zaczynając od zespołu muzycznego, a kończąc na wystroju jest ważny i nie należy żadnego z nich lekceważyć. A jeżeli martwimy się, że nie poradzimy sobie z tak szybką organizacją, to możemy wynająć do tego specjalistów, którzy dopracują za nas wszystkie szczegóły przyjęcia, oraz ważne sprawy takie jak zespół muzyczny, sala, kucharka czy nawet termin w kościele.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania