Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Weselne zagadnienia

2015-08-10 18:31:37, komentarzy: 0

Każde wesele wiąże się z wieloma zagadnieniami takimi jak jedzenie, muzyka, zdjęcia, kwiaty itp. Za jedzenie odpowiada zazwyczaj sala weselna, za zdjęcia fotograf, bukiety to oczywiście specjalność florystki a muzyka zespołu weselnego. Zawsze ważne jest, aby wybrać osoby, które są najlepsze w swoich fachu.

Chyba zawsze najwięcej wątpliwości młoda para ma związanych z zespołem weselnym. Jest kilka istotnych czynników, na które warto zwrócić uwagę. Jednym z nich jest np. skład zespołu weselnego. Warto wychodzić z założenia, że im więcej muzyków w zespole weselnym, tym będzie brzmiało ciekawiej. Przy takich wykonach nawet najstarszy kawałek, może zyskać nowe brzmienie i stać się znów wielkim hitem.

Podstawowymi instrumentami w zespołach weselnych są gitara, keyboard oraz perkusja. Te trzy instrumenty już mogą sprawić, że kapela będzie w stanie zaserwować nam świetną dawkę muzyki. To co również przemówi na korzyść zespołu weselnego, to posiadanie akordeonu. Akordeon jest chętnie słyszany podczas błogosławieństwa w domu panny młodej oraz podczas przyśpiewek, które często są stałym punktem przyjęć weselnych.

Idealnym dopełnieniem tych instrumentów będzie wokalistka, która będzie potrafiła wpasować się swoim śpiewem w rytm instrumentów. Bardzo dobrze są również odbierane duety mieszane. Nie zawsze też kobieta dobrze będzie potrafiła wykonać utwór, który bardziej będzie odpowiadał pod barwę głosu wokalisty i odwrotnie.

Coraz częściej w zespołach weselnych spotkać można dodatkową osobę, która jest odpowiedzialna za zabawianie gości i za prowadzenie przyjęcia. Osoba ta nazywana jest wodzirejem. Warto podkreślić, że nie każdy może się wcielić w tą postać. Wodzirej musi być osobą wygadaną, która potrafi rozruszać i zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy. Musi również potrafić odnaleźć się w różnych sytuacjach, gdyż nic nie dzieje się według scenariusza.

Tak przedstawiający się skład zespołu weselnego będzie spełnieniem marzeń i na pewno nie zawiedzie nikogo.  

weselne zagadanienia - blog

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania