Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Weselny Klimat

2015-07-13 23:42:15, komentarzy: 0

Jest wiele czynników, które wyznaczyć mogą powodzenie przyjęcia weselnego. To co jednak nadaje prawdziwy charakter każdemu weselu to ludzie, którzy w nim uczestniczą. To właśnie zachowanie gości, ich nastrój oraz chęć do zabawy odpowiada za to czy stworzony zostanie weselny klimat.

Kiedy ktoś nas się zapyta, co to jest weselny klimat to zapewne każdy poda inną definicję. Dla mnie weselny klimat to połączenie doborowego towarzystwa, dobre jedzenie i duża dawka świetnej muzyki, przy której każdy się potrafi za tracić. W dużej mierze za klimat wesela odpowiada zespół weselny. To właśnie on wpasowując się w usposobienie gości może zapewnić uczestnikom zabawy wyśmienity humor. Udowodnione jest i sprawdzone w teorii, że gdy słychać dobrą muzykę to od razu poprawia się humor i chętniej ruszamy w tany. Ciężko jest bawić się, gdy zespół weselny gra nieczysto i słychać że wokalista fałszuje. Taki zespół może nas tylko przyprawić o ból głowy, a nie o dobry humor. Niestety w branży weselnej jest dużo oszustów, którzy dzięki postępowi techniki potrafią czynić cuda i z nie śpiewającego zrobić kogoś o cudownym głosie, wystarczy nawet spojrzeć na to co dzieje się wśród gwiazd muzyki pop - połowa z nich nie potrafi zaśpiewać czysto. Sedno jednak w tym, że jeśli chcemy mieć dobrą muzykę na swoim weselu, to musimy postarać się w wyborze zespołu weselnego.

Klimat weselny w połowie stworzy wspomniany zespół weselny, reszta zależy od innych czynników. Pierwszym z nich na pewno jest towarzystwo, czyli nasi kochani goście. W doborze gości zawsze znajdzie się ktoś z rodziny, czy to rodzice czy dziadkowie, którzy narzucą kogo trzeba zaprosić. Co zrobić jeśli my tej osoby nie chcemy? Odpowiedź prosta niezapraszajmy jej, ale łatwiej powiedzieć niż zrobić. Warto otaczać się w tym dniu ludźmi, którzy są dla nas ważni i cieszymy się z ich obecności. Kiedy dominuje ilość osób pozytywnie nastawionych do dobrej zabawy, to jest bardzo ważne. Dzięki temu integracja z zespołem będzie szła bezproblemowo, chętnie włącza się we wspólne śpiewanie i tańce.

Kolejnym czynnikiem, który wpływa na dobry humor gości to dobre jedzenie i trunki, czyli menu na wesele. Mówi się, że Polak głodny, Polak zły i jest to bardzo dobre przysłowie. Nie da się dobrze bawić podczas wesela z pustym brzuchem. Warto uważać przy ustalaniu menu, gdyż większość chętnie zje coś nowego, ale dopasujmy to pod naszych gości. Nie zawsze wykwintne menu zostanie docenione, zwłaszcza jeśli nikt nie lubi kuchni np. orientalnej itp. Mówi się też, że wesele bez trunków to nie wesele. Ciężko wyobrazić sobie wesele bez toastów, bez tak zwanej "gorzkiej wódki",którą młodzi mają za zadanie osłodzić.

Na całokształt wpływa również otoczenie, czyli miejsce w którym odbywa się przyjęcie oraz obsługa. Jeśli znajdujemy się w przytulnym, czystym i zadbanym miejscu to nasze samopoczucie wzrasta. Tak samo jest, jeśli mamy do czynienia z przyjemna obsługą. Miło jest gdy spotykamy sympatyczne osoby, które dobrze wykonują swoją pracę i robią to z przyjemnością. Nie ma bowiem nic gorszego od kelnerki, od której nie możemy doprosić się herbaty czy też czystego talerzyka. Spojrzenie ''spod byka''lub gradowa mina tylko potrafi zdenerwować, a tego dnia każdy chce być zadowolony i dobrze się bawić.

Wszystkie czynniki o których wspomniałam składają się na weselny klimat i na to jakie odczucia u nas pozostaną. Niby są to drobnostki, ale właśnie to sprawia, że albo będziemy na koniec zadowoleni albo nie. W uroczystościach wesołych, takich jak właśnie wesele chodzi o szczęście, a uroku doda temu klimat dobrej zabawy i duża dawka dobrego humoru.

Zobacz zespół czy dj?

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania