Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Blog - PORADY WESELNE

Zespół i repertuar dla każdego

2015-07-08 00:08:26, komentarzy: 0

Repertuar na weselu to sprawa ważna, dlatego powinien być oczkiem w głowie każdego zespołu muzycznego.

Najwięcej ślubów odbywa się wiosną i latem, a głównym powodem tego jest oczywiście pogoda. W te pory roku jest u nas najładniej i najcieplej, a oprócz tego budzimy się do życia po zimie i nabieramy energii. Podczas nawału przygotowań do ślubu warto pomyśleć o repertuarze, gdyż dobra muzyka to podstawa każdej imprezy. Układając listę pamiętajmy zawsze o tym, że utwory powinny być dopasowane pod gości i warto aby była to muzyka różnorodna. Najchętniej i najczęściej zespoły weselne grają muzykę disco polo, gdyż melodie są łatwe i szybko wpadają w ucho.

Właśnie w czasie wiosenno - letnim powstaje najwięcej przebojów, warto więc sięgnąć po nie. Niewątpliwie w sezonie 2015 rządzi kilka piosenek z gatunku muzyki disco polo. Pierwszy zespół po którego utwory warto sięgnąć to Freaky Boys. Z tych bardziej znanych i lubianych piosenek będą "Do białego rana" oraz "Moje serce bije bum bum". Obie piosenki są bardzo skoczne i niejednego mogą porwać do tańca. Inną również ciekawą propozycją niewątpliwie jest "Kolorowa sukienka", którą stworzył duet Long & Junior. Kolejnymi nowościami, po które również warto sięgnąć tworząc listę dla zespołu weselnego to "Co ma być to będzie" oraz "Najpiękne" zespołu Power Play. Świetną propozycją będzie również utwór zespołu Mejk "Tańczę z nim", "Słodka wariatka" Mig czy też "Lady" Playboys. Jednak to tylko kilka propozycji, a nowości jest bardzo dużo. Warto zobaczyć chociażby w internecie jakie nowości prezentują się i coś z tego wybrać.

Układając jednak listę piosenek warto również pamiętać o nieco starszych utworach, które w dalszym ciągu są tak bardzo lubiane. Nie zapominajmy również o tym, że nasi biesiadnicy to nie tylko młodzież, ale również osoby w średnim wieku i starsze. Na pewno oni bardziej znają starsze kawałki i chętniej będą się bawić przy takich utworach jak "Sąsiadka", "Wolność", "Szalona" czy też nawet "Czarownica". 

zespół na wesele tczew

« powrót

Dodaj nowy komentarz

NEW - O ORKIESTRZE.
Blog http://wesele-trans.manifo.com/.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania