Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Idealne miejsce na uroczystość weselną

Po pięknym ślubie w Urzędzie Stanu Cywilnego, bądź w kościele, warto zaprosić rodzinę, znajomych, na wesele. Ale najtrudniejszy jest wybór pięknego, wszystkim podobającego się, miejsca na uroczystość. Młoda Para pragnie, aby ten dzień był niepowtarzalny, niepowtarzalne w tych czasach staje się miejsce, wybierane, na imprezę weselną.
Oczywiście, Para Młoda chce, aby nawet owe miejsce pasowało do założonego motywu imprezy, wybranego repertuaru muzycznego przez zespół Tczew oraz ułożonego menu.
Najczęściej wybierane jest miejsce, gdzieś w pobliżu, czy to kościoła, urzędu albo miejsca zamieszkania Młodej Pary, aby ułatwić dojazd wszystkich zaproszonych na wesele. Nie jest to najgorszy pomysł, ponieważ przed uroczystością można dopiąć wszystko na ostatni guzik samemu, można też dokonać ostatecznych poprawek nawet w dzień ślubu. Tak się najczęściej dzieje, jest to wspaniały pomysł, Młoda Para często decyduje się na takie wyjście, żeby też nie utrudniać zaproszonej orkiestrze, która także wcześniej może rozejrzeć się i zapoznać z możliwościami danej sali weselnej.

Jednak są też Nowożeńcy, chcący zachwycić uczestników weselnych, wybierając miejsce, dość nietypowe, typu Karczma. Wszystko wykonane z drewna, podłoga drewniana, stoliki oraz krzesła również drewniane… Menu odpowiadające wiejskiemu charakterowi, muzyka typowo góralska. Taka impreza marzy się nie tylko ludziom żyjącym na co dzień na wsi, ale, co ciekawsze, coraz częściej decydują się na nią osoba z miasta, które pragną, choć na jeden dzień, uciec od zgiełku dużej miejscowości, wyciszyć się oraz wspaniale bawić się w takowych klimatach. Niezwykle ważne jest, aby nie tylko miejsce stało się typowo wiejskie, można również dobrze wybrać oprawę muzyczną, odpowiadającą motywowi.
Alternatywą dla Karczm, są specjalnie przygotowane na tę okoliczność, stodoły. Pachnące sianem, w wystroju przypominające zwykłe, wiejskie stodoły, które stają się oryginalnym miejscem na wesele w motywie wiejskim. Wiele par chce zaskoczyć gości i decyduje się na owy klimat. Jest to, według mnie, bardzo ciekawe i odpowiednie na zabawę weselną, w takim miejscu można poczuć się dość swojsko, co prowadzi do rozluźnienia, najczęściej, spiętej atmosfery.
Młode Pary marzą też, aby wyprawić uroczystość weselną na powietrzu. Nie jest to zbyt komfortowe, gdy występują opady deszczu, jest chłodno albo zbyt gorąco, co nie wszystkim może odpowiadać. Warto zaprosić na taką imprezę gości, co do których mamy pewność, biorąc udział na takim wesele, mimo wszystko, będą niezwykle zadowoleni z tego pomysłu. Orkiestra Malbork, grająca na takiej imprezie powinna posiadać tego typu instrumenty, aby w miarę szybko, kiedy pogoda podczas wesela nie dopisze, je przenieść do pobliskiego pomieszczenia. Menu odpowiadające weselu na powietrzu to lekkie dania pojawiające się na „szwedzkim stole”, nie wymagające ciągłego podgrzewania. Pamiętając o miejscu spoczynku dla gości, można na powietrzu ustawić stoliki, wraz z ławkami, na pewno goście będą niezwykle oczarowani takim, swojskim, miejscem spoczynku.
Jeśli myślisz, że impreza na statku jest niemożliwa? Wręcz przeciwnie. Oczywiście, wiąże się to z ogromnymi kosztami, ale również wrażenia są niepowtarzalne. Rejs po Wiśle czy Odrze to dość interesujące wyjście z tej sytuacji. Któż nie marzy o zabawie na statku, przy świetnej muzyce, granej przez doskonałą orkiestrę weselną, wśród szumu fal. Pamiętajmy, że tego typu wesela powinny być organizowane późną wiosną, latem oraz wczesną jesienią, kiedy warunki pogodowe stają się najbardziej realne na wyśmienitą zabawę na wodzie.
Zdarza się, że marzeniem na idealne miejsce weselne jest podziemie… Dla chcącego, nic trudnego. Taką ofertę, ofertę zorganizowania imprezy weselnej pod ziemią oferuje kopalnia soli w Wieliczce lub, popularne ostatnimi czasy, jaskinie solne. Pamiętać warto, że w takich miejscach może bawić się mniejsza ilość osób, ale jednak można się na tym zastanowić, ponieważ łączymy przyjemne z pożytecznym . Wtedy też repertuar muzyczny musi być dobrany zgodnie z wymogami tego typu miejsca. Moim zdaniem jest to idealna, nietypowe, ale dość ciekawe miejsce na imprezę weselną.
Sala balowa, pozłacane sztućce, naczynia, wiele miejsca do zabawy, starodawne, zarazem piękne stoły, dekoracje, przepych… Wymarzonym miejscem na wesele wielu Pań Młodych jest piękny zamek. Myślicie, iż niemożliwym jest, aby w takim miejscu zorganizować uroczystość? A jednak, wiele takich miejsc ma w swojej ofercie miejsca do tego przeznaczone, jest to zazwyczaj pomysł dość kosztowny, ale zarazem miejsce może być tak urocze, że nie sposób nie zdecydować się na wesele w wybranym przez Nowożeńców, zamku. Dla niejednego zespołu weselnego jest to nowe doświadczenie, ale często bardzo przydatne, ponieważ mając przed sobą owe zadanie, trzeba mu sprostać. Zamek różni się od popularnej sali weselnej na pewno wielkością i o tym powinna pamiętać grupa muzyczna, mająca umilić czas zaproszonym gościom.
Dla Panów, z pewnością, idealnym miejscem byłoby piękne boisko do piłki nożnej… Wesele w takich miejscach są do wykonania. Nie są codziennością, ale oczywiście znajdziemy specjalne boiska na wesela. Jeśli Panna Młoda zgodzi się, warto poszukać takiego miejsca, co dla Pana Młodego, będącego zagorzałym fanem piłki nożnej, będzie spełnieniem największych pragnień.
Młodzi ludzie czasami nie chcą wybierać oryginalnego miejsca na wesele, wtedy też zapraszają bliskich do restauracji. Miejsce to, stanie się idealnym, gdy odpowiednio się je przystroi, specjalnie na tę okazję, zamówi smaczne posiłki oraz wynajmie pięknie grającą grupę weselną. Nie musi to być wytworne miejsce, ale jednak, mimo to, powinno stworzyć klimat nawiązujący do wesela kochających się ludzi.
Nie jestem w stanie określić jednego, idealnego miejsca na uroczystość weselną. Może to być każde, upragnione miejsce. Ale trzeba pamiętać nie tylko o spełnieniu swoich marzeń, warto zastanowić się nad komfortem gości, kelnerów oraz zaproszonej orkiestry weselnej, aby wszystko połączyć w spójną całość.

Sala weselna i muzyka

Dzień ślubu to niezwykle dla Nowożeńców istotne wydarzenie. Nierozłącznym jego elementem oraz wielkim przeżyciem jest przyjęcie weselne. Warto więc zadbać o odpowiednią jego organizację i oprawę. Chodzi tutaj zarówno o wybór domu weselnego lub sali, przystrojenia kościoła czy też oprawy muzycznej wesela.
Czasami młodzi decydują się na ślub i nie biorą pod uwagę że przygotowania należy zacząć od razu, gdyż zarówno sala weselna jak i zespoły weselne mogą mieć pozajmowane terminy. Jeśli więc chce się mieć wszystko idealnie, to w miarę wcześnie należy zacząć przygotowania.
Z reguły te najlepsze orkiestry weselne mają terminy pozajmowane czasami już nawet na kilka miesięcy do przodu, nawet na rok czy dwa lata. Jeśli więc Młoda Para chce się bawić przy najlepszym zespole to jego szukaniem powinien zająć się zaraz po wynajęciu sali weselnej lub dostosować datę ślubu pod terminarz upragnionego zespołu muzycznego czy dj weselnego.
Coraz częściej można spotkać się z tym że kapela muzyczna organizuje więcej zabaw i gier w czasie przyjęcia, nie tylko podczas oczepin. Nic więc dziwnego że ten skład muzyków jest bardziej rozchwytywany i ma zajętych większość terminów z wyprzedzeniem nawet rocznym. Dobra sala weselna wymaga równie wczesnej rezerwacji. Takie orkiestry muzyczne są bardzo dobrze odbierane przez gości, oryginalność orkiestry wprowadza świeżość i wywołuje jeszcze lepszy nastrój gości. Bardzo lubianym elementem przyjęcia jest biesiada, więc miło jest kiedy grupa muzyków zabiera się do tego w jakiś nowy sposób. DJ czy ban weselny może to zrobić w formie konkursu czy też zgadywanki, ale powinien pamiętać że sens w biesiadzie polega na pobudzeniu wszystkich do śpiewania i brania udziału w zabawie.Tak naprawdę jeśli Młoda Para dokona dobrego wyboru zespołu oraz sali weselnej to może spać spokojnie, zapewni to że ich przyjęcie będzie na pewno udane. Powinni jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji zawsze dowiedzieć się czegoś więcej o zespole grającym na weselach, poczytać komentarze i opinie na temat kapeli, tak żeby mieli pewność że to właściwy wybór. 
Więcej pomysłów weselnych: marthastewartweddings.com theknot.com
Kreator stron internetowych - strona bez programowania