Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

ZESPÓŁ NA WESELE KARTUZY - Trans

WESELE W KARTUZACH

Jako zespół na wesele Kartuzy oferujemy Państwu usługi na imprezach okolicznościowych typu wesele, studniówka, osiemnastka, zabawa, bal sylwestrowy, połowinki, rocznice ślubu, prywatka i inne uroczystości.

Nasze obserwacje w branży weselnej wskazują, że sukces każdej imprezy to przede wszystkim dobra oprawa muzyczna.

Dobra orkiestra na wesele to taka, która świetnie zabawi Gości i przy tym sama świetnie będzie się bawiła. Zależność ta jest szalenie ważna, by wesele było udane. Nasza kapela jest w stanie zagwarantować Państwu zadowolenie Gości jak i Państwa młodych.

Nasz weselny zespół to grupa trzech sympatycznych muzyków, która czerpie niesamowitą radość ze wspólnego poświęcenia na scenie. 

!Trans - zespół na wesele Kartuzy, gwarantuje udaną zabawę do białego rana, doskonały kontakt z Gośćmi oraz bogaty repertuar idealnie pasujący na imprezy taneczne. 

Jesteśmy zespołem muzycznym, który dba o pogodny klimat, Państwa gusta muzyczne i przede wszystkim udaną, niezapomnianą zabawę w Kartuzach.

zespół na wesele kartuzy - orkiestra na wesele kartuzy - zespół muzyczny na wesele kartuzy - zespoły weselne kartuzy

TRANS to zespół na wesele Kartuzy, który w unikalny sposób łączy różne opcje oprawy muzycznej. Począwszy od duetu weselnego, który wzorowo sprawdza się na niewielkich weselach, urodzinach czy poprawinach. Standardowo TRANS to orkiestra weselna występująca w trio, czyli troje muzyków. W takiej obsadzie gramy z wokalistką. Pełną energii śpiewaczką o dynamicznym głosie, a gdy trzeba ciepłej barwie. Kolejną ciekawą możliwością, która może spełnić oczekiwania weselnych słuchaczy jest zespół muzyczny na wesele Kartuzy grający w kwartecie. Kwartet ten to muzyka wykonywana na perkusji, gitarze elektrycznej, gitarze basowej i instrumantach klawiszowych. Taka grupa muzyczna spodoba się fanom prawdziwego brzmienia na weselu. Szczególnie tym, którzy cenią, gdy w zespole jest perkusja! Ale to nie koniec weselnych możliwości zespołu TRANS! Mamy dla Was jeszcze jeden duet! DJ weselny i Wodzirej w pakiecie! Taki duet to gratka dla zwolenników muzyki w oryginalnych wersjach. Artyści, których uwielbiamy, wokaliści, których głos podziwiamy, zespoły, których słuchamy w radio mogą być teraz tłem do weselnego tańca! Duet DJ z Wodzirejem na weselu w Kartuzach to oprawa muzyczna godna rozważenia! 

Oprawa muzyczna wesela w Kartuzach

Organizacja wesela w Kartuzach to nie lada gratka zarówno dla Młodych jak i ich rodziców. Przygotowania do uroczystości zaślubin i przyjęcia weselnego rozpoczynają się na długo przed planowaną datą stanięcia na ślubnym kobiercu. Prócz porywów serca, wielu emocji i wzruszeń na Młodych czekają też kwestie formalne. One niestety nie mogą zbyt długo czekać, gdyż terminy naglą i są nieubłagane. Priorytetową sprawą dotyczącą rozrywki jest oprawa muzyczna kartuskich wesel. Na rynku weselnych usług panuje bowiem niesłychany popyt min. w sektorze muzycznym, a mianowicie dotyczącym angażowania kapel czy zespołów weselnych. Co prawda niektórzy decydują się, by na ich weselu za oprawę muzyczną odpowiadał DJ, jednak prym wciąż wiodą rozwiązania tradycyjne, DJ-e natomiast wybierani są stosunkowo rzadko i z pewnością mają mniejsze szanse zadowolić gusta ogółu weselników. Jak wiadomo Goście są w różnym przedziale wiekowym więc niekoniecznie będą dobrze bawili się przy dźwiękach klubowych przebojów. Kapele muzyczne dostosowują swój repertuar do potrzeb pokoleniowych. Ponadto bardzo często w typowym zespole muzycznym weselnym pojawia się też osoba wodzireja, który doskonale radzi sobie ze słownymi grami, zabawami, żonglerką słowną, zachęca do wyjścia na parkiet i wspólnych szaleństw, wplata pomiędzy kolejne utwory żartobliwe opowiastki na temat Nowożeńców. Popularność orkiestr weselnych wciąż rośnie, pojawia się coraz więcej profesjonalnych zespołów muzycznych grających na weselach, z dobrym sprzętem i wokalem. Na jakość wpływa konkurencja. Zespoły weselne Kartuzy są nie tylko hobby, są też pracą zarobkową. A dla naszego zespołu również muzyczą pasją.

Zapraszamy do kontaktu z nami

tel: 602 802 460
e-mail: transmajer@gmail.com

Zespół muzyczny Kartuzy

zespół na wesele Kartuzy *TRANS*

Zespół na wesele Kartuzy orkiestra weselna

Muzyka- zdecydujmy sami!
Tytuł brzmi trochę politycznie jednakże idealnie pasuje do problemu jaki dziś opiszemy. Wyobrażamy sobie parę, która zamierza wziąć ślub i planuje wesele. Oczywiście wybiera kucharza, catering, sale i orkiestrę weselną. Jako, że często rodzice płacą za organizację wesela niejednokrotnie okazuje się, że pewne fluidy i wpływy roztaczają się wokół młodej pary sprawiając, że wybór staje się udręką. O ile wybór kucharza bądź oprawy gastronomicznej rodzice mogą mieć więcej dobrych pomysłów i doświadczeń, o tyle zespół na wesele Kartuzy wybrać powinni państwo młodzi. Wesele to ich dzień, ich oczekiwania, ich piękne wspomnienia dlatego też nie pozwólmy się zmanipulować i nie słuchajmy podszeptów. Oczywiście wybór nie jest prosty, bo zwykle czyni się go po raz pierwszy. Podpowiedzi znajomych i opinie o danym zespole rzecz jasna są bardzo pomocne, jednak musimy je odróżnić od przytłaczających wizji zmuszających do decyzji niezgodnej z naszym gustem i przekonaniem. Panuje powszechna opinia: „Zespół jak zespół.”, której jednoznacznie należy zaprzeczyć! Każdy zespół muzyczny Kartuzy jest inny, dzięki czemu mamy szansę wybrać taki, którego styl i obejście najbardziej nam odpowiadają. Powinniśmy poprosić o próbkę możliwości danego zespołu i porównać z innymi. Zainteresujmy się również ceną i umową, która zabezpieczy nas na przyszłość. Warto skontaktować się z zespołem, porozmawiać, gdyż często już taka krótka pogawędka może nam przekazać wiele informacji takich jak: kontaktowość, profesjonalizm, kultura osobista. Wartości te przekładają się zwykle na jakość muzyki, podejście do klienta i pozytywny odbiór. Dzięki tym paru radom wybrany zespół weselny z pewnością spełni nasze oczekiwania. Najważniejszy jest samodzielny wybór- to my zatańczymy do muzyki, nasze uszy „uśmiechną” się a nogi będą podrygiwać do taktu. Jeśli damy się stłamsić innym – rodzicom, znajomym, rodzinie może się okazać, że uśmiech rzadko zagości na naszej twarzy, uszy oklapną a nogi będą jak drewniane kołki. Nie pozwólmy się przygnieść nakazom i obcym przekonaniom- postawmy na indywidualną i subiektywną decyzję czyli po prostu naszą wspólną taką jak wybrana przez nas wspólna przyszłość. 

Zespół muzyczny Kartuzy

TRANS zespół na wesele kartuzy, oprawa muzyczna ślubu na instrumentach: skrzypce, flet poprzeczny, harfa, akordeon.  Rozwijająca się orkiestra weselna kartuzy - unowocześniamy repertuar i wykonania. Dlatego dumnie reprezentujemy kartuskie zespoły weselne. Troje muzyków tworzy zespół muzyczny kartuzy, wykonawców, których charakteryzuje praktyka w grze na weselach. TRANS - zespół muzyczny kartuzy koncertuje w wielu miastach Polski Pn. Nasza orkiestra weselna kartuzy grywa np. w Białogard, Chmielno, Somonino. Due, dj czy zespół muzyczny na wesele kartuzy to też muzyczne granie w Wałcz, Sierakowice, Tuchomie, Łeba, Władysławowo, Puck, Łupawa, Sulęczyno. TRANS - zespół muzyczny kartuzy to muzyka, nie tylko weselna, ale w 100% taneczna. Pełna ochoty do gry i zamiłowania do muzyki orkiestra weselna kartuzy TRANS zachęca do prawdziwej zabawy! 
Kreator stron internetowych - strona bez programowania