Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Orkiestra na wesele Lębork

WESELE LĘBORK

Jako zespół na wesele Lębork oferujemy Państwu usługi na imprezach okolicznościowych typu wesele, studniówka, osiemnastka, zabawa, bal sylwestrowy, połowinki, otrzęsiny, rocznice ślubu, prywatka i inne uroczystości.

Nasze zdobyte przez lata doświadczenie w branży weselnej wskazuje, że sukces każdej imprezy tanecznej to przede wszystkim dobra oprawa konferansjerska i muzyczna.

Dobra orkiestra na wesele to taka, która świetnie zabawi Gości , uczestników imprezy i przy tym sama dobrze będzie się bawiła muzyką. Zależność ta jest ważna, by wesele czi inna impreza muzyczna było udane. Nasza kapela jest w stanie zagwarantować Państwu radość, zadowolenie Gości jak i Nowożeńców.

Nasz weselny zespół muzyczny to grupa trzech energicznych, sympatycznych muzyków, która grając czerpie radość ze wspólnej pracy na weselnej scenie. 

!Trans - zespół na wesele Lębork, gwarantuje udaną, szaloną zabawę do białego rana, szereg konkursów na życzenie, doskonały kontakt z uczestnikami  oraz bogaty weselny repertuar idealnie pasujący na imprezy taneczne. 

Jesteśmy zespołem muzycznym, który dba zawsze o pogodny, uroczysty  klimat, Państwa preferencje muzyczne i przede wszystkim maksymalnie udaną, niezapomnianą zabawę w Lęborku.
weselny zespół muzyczny lębork
Zespół na wesele Lębork - orkiestra muzyczna *TRANS*.

Blogujemy o weselach

Wybór zespołu na wesele jest trudny, nie zawsze wiemy jakie kryteria brać pod uwagę i co dokładnie sprawdzić przed wyborem. Dlatego też dzisiaj poruszymy temat, jakie kryteria należy wziąć pod uwagę wybierając orkiestrę weselną. Na początku musimy zdać sobie sprawę z tego, że zespół muzyczny na weselu przede wszystkim na przyjęciu ma zapewniać dobrą zabawę. Pierwsze skojarzenie jeżeli mówimy o zespole muzycznym, to oczywiście muzyka. Repertuar zespołu na wesele jest bardzo ważny, ale nie możemy się tylko na nim opierać. Równie ważna jest komunikacja zespołu z gośćmi. Oczywiście ważny jest humor i charyzma, ale trzeba też zwrócić uwagę na to czy zespół muzyczny swoimi zabawnymi tekstami nie wprowadza w zakłopotanie gości. Wszystko musi mieć swój umiar. Bardzo istotny jest też tryb w jakim pracuje zespół na weselu, jak często robi przerwy i jak długie są też części taneczne. Zespół muzyczny powinien dokładnie wiedzieć jak dłu...
czytaj więcej »

Zespół na wesele Lębork TRANS - INFO.

Kochani! Od teraz dwa duety i trzy zespoły weselne Lębork! Zacznimy od duetów. Pierwszy, tradycyjny duet weselny, sprawdzający się na mniejszych imprezach muzycznych. Urodzinach, weselach czy poprawinach. Drugi to duet DJ z Wodzirejem! Jest to nowość jaką wprowadziliśmy do naszej oprawy muzycznej wesel. Niektórzy z Was wolą bawić się przy muzyce w oryginalnych wykonaniach, takich jakich słuchamy choćby w radio. Jako zespół na wesele Lębork wiemy, że ma to również swoje plusy. Stąd nowa oprawa muzyczna, nowy duet pod hasłem - DJ na wesele Lębork! Gorąco zachęcamy miłośników muzyki z płyty do wspólnej zabawy z dj-em i Wodzirejem! 
Perkusja, gitary, klawisze...Co powiecie na czteroosobową orkiestrę weselną? W takim składzie muzycznym również gramy na lęborskich weselach! Ta wiadomość ucieszy szczególnie fanów perkusji, których jak obserwujemy na weselach, jakby ostatnio przybywa.
Kontakt do zespołu
tel: 602 802 460
e-mail: transmajer@gmail.com
muzyczny zespół na wesele Lębork
Zespół muzyczny na wesela w Lęborku ma na swoim koncie wiele imprez oraz setki zadowolonych naszych drogich klientów. W branży muzycznej na terenie Lęborka działamy już 9 lat. Wykonujemy większość tanecznych gatunków muzycznych. W naszym zespole weselnym Lebork można usłyszeć wiele instrumentów muzycznych odpowiednio dopasowanych do danego stylu utworu. W repertuarze posiadamy przeboje w języku polskim, angielskim, a także rytmy bałkańskie, cygańskie. Prowadzimy jako orkiestra weselna Lębork wiele zabaw i niepowtarzalnych konkursów weselnych. Własny transport, dzięki któremu gramy na terenie całej północnej Polski. Przyjęcia weselne w Lęborku prowadzimy w sposób kulturalny, zabawny, energiczny i odpowiedzialny. Całość dopełnia dobrej klasy firmowy sprzęt nagłaśniający. Podstawowy skład zespołu na wesele w Lęborku to trzy osoby. Istnieje możliwość poszerzenia lub zmniejszenia do duetu składu zespołu wedle potrzeb i życzeń naszych Nowożeńców z Lęborka. 
Organizujesz urodziny lub małe wesele? Zadzwoń- zespół na wesele Lębork wystąpi w duecie z licznymi promocjami!
Gamy również w:
Białogard,  Sianów, Skarszewy, Mielno, Ustka, Jarosławiec,, Rowy, Sławno, Warszawa, Szczecin , Lublin  , Lębork 

Zespół muzyczny Lębork - orkiestra weselna - wesele - imprezy

zespół na wesele lębork - orkiestra weselna lebork

Znalazłeś najlepszy zespół na wesele w Lęborku, który bawi od dawna swą muzyką. Nowe małżeństwa a także zaproszeni uczestnicy ich wesela polecają nasz zespół weselny Lebork oceniając nas zawsze wysoko za doborowy repertuar, wspaniałe wykonanie muzycznych kawałków a także żywiołowe prowadzenie lęborskiej weselnej zabawy. Dzięki obszernemu wyborowi piosenek na wesela i łatwości poruszania się w różnych stylach muzycznych, jesteśmy w stanie podołać muzycznym wymaganiom weselników z Lęborka w każdym wieku. Muzyka wykonywana przez nasz zespół na wesele Lębork to zarówno błyskawicznie wpadające w ucho kawałki biesiadne, disco polo,szalone rock`n`rolle i twisty lat 60-tych, nowa żwawa muzyka współczesna dyskotekowa, hity lat osiemdziesiątych jak i przeboje z pierwszych miejsc obowiązujących list przebojów. Zespół weselny Lebork składa się wyłącznie z doświadczonych wykonawców, którzy sprcjalizują się w obsłudze imprez, m.in. wesel. Jeśli pragniesz, aby Twoja uroczystość w Lęborku stała się pamiętnym zdarzeniem towarzyskim, koniecznie zaproś na swoje wesele wypróbowany przez mnóstwo Par Młodych zespół na wesele. Nasza orkiestra weselna to również super zespół na imprezę firmową czy urodziny w Lęborku.
Polecany  zespół muzyczny na każdy występ i dowolną okoliczność muzyczną. - Grupa reprezentująca zespoły muzyczne pomorskie.
Orkiestra weselna Lębork, zespoły muzyczne. Orkiestry na wesela Lebork, zespoły weselne.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania