Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Wesela Malbork

Zespół  muzyczny na wesele Malbork TRANS! - orkiestra weselna

Jako orkiestra na wesele Malbork oferujemy Państwu usługi muzyczne na imprezach okolicznościowych typu wesele, studniówka, osiemnastka, zabawa, bal sylwestrowy, połowinki, rocznice ślubu, prywatka i inne uroczystości.

Nasze doświadczenie w branży weselnej pokazuje, że powodzenie każdej imprezy to przede wszystkim dobry zespół muzyczny.

Wzorowy zespół weselny to taki, który doskonale zabawi Gości i przy tym sam dobrze będzie się bawił. Zależność ta ma wielkie znaczenie, aby wesele było udane. Kapela TRANS jest w stanie zapewnić Państwu zadowolenie Gości jak i Państwa młodych.

Nasz muzyczny zespół to grupa trzech sympatycznych muzyków, która czerpie wielką radość ze wspólnej pracy na scenie. 

!Trans - zespół na wesele Malbork, gwarantuje udaną zabawę do białego rana, doskonały kontakt z Gośćmi oraz bogaty repertuar idealnie dopasowany na imprezy taneczne. 

Jesteśmy zespołem, który dba o pogodny klimat, Państwa gusta muzyczne i przede wszystkim udaną, niezapomnianą zabawę w Malborku.

orkiestra na wesele malbork - zespół na wesele malbork

Jak zespół muzyczny Malbork TRANS zachęca gości do tańca? Zadaniem każdego zespołu weselnego poza wykonaniem oprawy muzycznej na przyjęciu jest oczywiście pewnego rodzaju wpłynięcie na gości w taki sposób, aby zdecydowali się oni na zatańczenie jak największej liczny piosenek. Jakie orkiestra weselna Malbork TRANS ma pomysły? Przede wszystkim staramy się, aby każda piosenka była wykonana perfekcyjnie. W związku z tym korzystamy z barw różnych instrumentów, bogatych brzmieniowo aranżacji i sięgamy po zarówno stare jak i współczesne utwory. Dzięki sporym umiejętnością oraz wykazywaniem pewnych cech, TRANS zespół na wesele Malbork czyni czasem prawdziwe weselne show. O ile na początku przyjęcia weselnego ludzie mają jeszcze ochotę do tańca, o tyle po kilku godzinach jego trwania ich zapał nieco się zmniejsza. W związku z tym nasza orkiestra na wesela sięga przykładowo po takie piosenki, które są bardzo dobrze znane i przede wszystkim lubiane. Wówczas zespół muzyczny Malbork może liczyć na to, że weselnicy zaczną je śpiewać i nieco się rozkręcą. Tak naprawdę najlepszą zachętą do tańca jest wyborna muzyka łączona z dynamiką prowadzenia wesela. Dlatego też zespół weselny Malbork TRANS bardzo starannie dobiera utwory do swojego repertuaru. Zespół muzyczny gra kultowe kawałki, muzykę biesiadną, disco polo oraz hity muzyki rozrywkowej. Efekt tego zazwyczaj jest bardzo dobry i nie trzeba żadnego z weselników siłowo wręcz wyrywać zza stołu. Jak więc widzimy, kompetentny zespół weselny grający w Malborku jest w stanie poradzić sobie nawet z największymi smutasami i skutecznie zachęcać ich do tańca.

Nasz pierwszy taniec 2014

Nasz niepowtarzalny, jedyny taki dzień, wydarzenie ślubu i wesela dla znacznej części Nowożeńców bywa momentem niemałego stresu i zakłopotania. Nie ma się czemu dziwić, jesteście w dniu wesela ...
czytaj więcej »

Wybór dobrego zespołu weselnego

Pytanie, które z pewnością nurtuje wielu młodych ludzi, planujących wspólny ślub. Często zdarza się tak, że w ostatniej chwili państwo młodzi dowiadują się, iż DJ, który odebrał już wcześniejszą zaliczkę nagle zniknął. Co zrobić w takiej sytuacji? Otóż odpowiedz jest prosta : jak ognia unikać tanich i niedoświadczonych zespołów. Niska cena oferowana przez kapelę weselną zazwyczaj od razu informuje nas o tym, iż jest to grupa, którym robota w rękach się nie pali i obniżając cenę próbuje utrzymać się na tym wybrednym rynku zespołów weselnych. Wybór takiego zespołu muzycznego nie jest łatwą decyzją. Aby ją jak najbardziej ułatwić należy zwracać na podstawowe aspekty, które są konieczne, aby móc w ogóle brać pod uwagę wybór danego zespołu. Przede wszystkim musi to być skład muzyków, posiadający co najmniej dwie osoby, które potrafią śpiewać, najlepiej wokalistki. Ponadto, należy od razu zrozumieć, iż zespół weselny musi przede wszystkim zaspokoić upodobania muzyczne naszych gości, a więc własne gusta należy odstawić na bok. Należy zaufać utworom znanym i lubianym, a przede wszystkim takim, podczas który nogi same rwą na parkiet. Oczywiście nie jest to łatwe zadanie, ale jak najbardziej wykonalne. Dobra muzyczna grupa weselna potrafi w doskonały sposób ukoronować tą piękną chwilę, jaką z pewnością jest ślub.
Zobacz więcej o wyborze zespołów weselnych.

DJ Weselny - Nowość 2015!

Zespół na wesele Malbork rozpoczyna także oprawę muzyczną jako DJ Weselny! To dodatkowa opcja dla wszystkich poszukujących odpowiedniego dla siebie składu muzycznego. Nie jest to jednak DJ weselny solo, lecz duet z Wodzirejem! Taka oprawa muzyczna wesel daje zarówno ulubioną muzykę jak i zabawę, nad którą czuwa Wodzirej! Parom Młodym i organizatorom imprez muzycznych z Malborka dajemy możliwość ustalenia repertuaru bez ograniczeń. Dzięki temu bawić się możecie słuchając ulubionych zespołów, wykonawców, wokalistów i stylów muzycznych. Duet DJ weselny i Wodzirej zaprasza Malbork!
POLECANE STRONY INTERNETOWE - ZESPÓŁ NA WESELE MALBORK.
Akademia Muzyczna Gdańsk ,Muzyka WP, sale weselne

KONTAKT do nas

tel: 602 802 460
e-mail: transmajer@gmail.com

zespół na wesele Malbork

URUCHOMILIŚMY DZIAŁ 
ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN
Oferta na inne miejscowości:
Orkiestra Weselna Malbork
Kreator stron internetowych - strona bez programowania