Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Panna Młoda jak na wybiegu

Chyba każdej kobiecie ze ślubem kojarzy się tylko jedno – piękna biała suknia. To element, jakiego nie może zabraknąć w tym szczególnym dniu. To jedyny strój, w jakim może pokazać się kobieta przed ołtarzem i na sali weselnej. Dlatego też wszystkie rozglądają się tylko za tymi najpiękniejszymi, drogimi sukniami, tak by tego dnia i tej nocy aż do białego rana, były najpiękniejsze i olśniewały otoczenie.

Koszt sukni ślubnej

Suknia ślubna na wesele to często jeden z największych zaraz po menu wydatków. W końcu kobietom zależy na pięknym stroju, a takie niestety kosztują. Wiele z nich decyduje się na markowe suknie, tak by tego dnia olśniewać otoczenie i zbierać punkty za najpiękniejszą kreację. Choć tak naprawdę markowe niewiele różnią się od sukni pochodzących od mniej znanych producentów, to jednak kobiecie szykującej się do ślubu nie da się przemówić od rozsądku. Koszt sukni ślubnej jest różny. Ta może kosztować 2000, a niekiedy nawet 50 000 złotych i więcej. Wszystko zależy od tego, jakie kobieta ma oczekiwania. Czasem nawet prosta, skromna mogłoby się wydawać suknia jest droższa od tej bardziej udekorowanej. Dużo też zależy od tego, gdzie się tę suknię kupuje. A także oczywiście od producenta. Markowe suknie są niebywale drogie. 

Wypożyczyć czy kupić?
Suknia ślubna kobiecie przydaje się tylko raz. Dlatego też niektóre, szczególnie te bardziej oszczędne zastanawiają się, czy kupić suknię do ślubu, czy może jednak korzystniej byłoby ją wypożyczyć. To jest sprawa indywidualna. Jeżeli przyszłą Pannę Młodą stać na taki zakup i przez kupno sukni nie będzie musiała oszczędzać na przykład na menu, to dlaczego nie. Zawsze to będzie pamiątka, a ponadto kobieta będzie w niej czuła się swobodnie, bez stresu, że coś się podrze czy poplami, w związku z czym będzie musiała ponieść dodatkowe koszty, jakie nałoży na nią wypożyczalnia. Z wypożyczonej sukni są dwa plusy. Przede wszystkim oszczędność pieniędzy, ponieważ wypożyczenie z reguły jest mniej kosztowne niż zakup. Kolejna sprawa to chociażby to, że nie ma problemu co z nią później zrobić. U niektórych kobiet wisi przez całe życie w szafie, niektóre wynoszą gdzieś na strych, inne naprawdę nie mają co zrobić z tą suknią. Dlatego kiedy wypożyczają i później pozbywają się jej, po prostu mają już problem z głowy. Z drugiej strony, kiedy kobieta kupi wymarzoną suknię ślubną, a następnie już się w niej na dobre wybawi, może ją po prostu sprzedać. Być może całkiem korzystnie na tym wyjdzie i to korzystniej niż na wypożyczeniu. Wszystko zależy od ceny pierwotnej sukni i jej stanu po użyciu.

Dać się ponieść emocjom czy wyznaczyć sobie ograniczenia?
Wiadomo, że suknia powinna być piękna, ale niektóre kobiety zastanawiają się, czy tak na jeden raz warto szaleć i dać się ponieść emocjom. Może jednak lepiej byłoby postawić sobie pewne ograniczenia? Ślub ma się raz w życiu, dlatego ograniczenia są tu bez sensu. Kto musi to oczywiście nie ma innego wyjścia, ale każda kobieta, która może sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa, nie powinna tych ograniczeń wyznaczać. Warto by kupiła suknię przepiękną, drogą, tak by chociażby pod tym kątem zapamiętała ten ślub. Niech to będzie suknia tak piękna, jakiej nigdy później już nie założy. 

Panna Młoda musi być najpiękniejsza

Oczywiste jest również to, że każda Panna Młoda powinna być najpiękniejsza na sali. Wszystkie kobiety będą chciały pokazać się z jak najpiękniejszej strony, dlatego Panna Młoda wyczuwając konkurencję, powinna naprawdę wysoko podnieść poprzeczkę. Tylko pytanie, czy powinna wybrać najdroższą suknię? Raczej nie o to tu chodzi. Metki nikt nie będzie oglądał, ale to, co da się zobaczyć na zewnątrz, na pewno zostanie dokładnie prześledzone przez wszystkich gości. Warto by suknia miała choć małe detale, ale na tyle piękne, by rozświetlały i dekorowały całość. By ta suknia przypominała strój prawdziwej księżniczki. Wówczas na pewno już żadna kobieta znajdująca się na weselnej sali nie przezwycięży swoim wyglądem. Dziś jest ogromny wybór sukni ślubnych. Nawet tania suknia może być piękna, trzeba tylko poszukać. I w ten sposób powinna szaleć każda Panna Młoda, bo w tym kierunku szaleństwo jest jak najbardziej pozytywne.

Panna Młoda w pięknej sukni będzie czuła się niczym modelka na wybiegu. Spojrzenia i flesze zostaną skierowane w jej kierunku, a pamiątkowy film będzie przypominał bajkę o pięknej księżniczce na wielkim balu. Nie ma co ukrywać, każda kobieta marzy o takim wydarzeniu i sukni jak śnieg białej. 

Ona w tej białej sukience - czyli o główniej kreacji wieczoru

Jest najważniejszą kobietą podczas ślubu i wesela, w związku z czym musi być najpiękniejszą na sali. Aby jednak tak się stało, nieodzowny jest pewien element w postaci kreacji. Mowa tutaj oczywiście o pannie młodej i sukience ślubnej. Suknie ślubne obecnie spotykamy w różnych barwach. Tradycyjna wersja ubioru przyszłej mężatki powinna być utrzymana w białym kolorze, a dodatkowo na jej głowie musi bezapelacyjnie znaleźć się welon. Jednakże jak dobrze wiemy, tradycja nie zawsze idzie w parze z modą i wiele z nas wybiera już inne suknie ślubne. Obecnie możemy spotkać się z pannami młodymi, które występują przed ołtarzem w sukniach śłubnych w różnych odcieniach. Mamy zatem do czynienia z kreacjami: kremowymi, błękitnymi a nawet ognisto czerwonymi. Wybór koloru sukni ślubnej zależy głównie od upodobań kobiety a także jej charakteru i podejścia do tradycyjnych obyczajów. Podobnie ma się sprawa z krojem czy też fasonem. W salonach sukienek ślubnych znaleźć można bardzo wiele wersji tej części garderoby. Bardzo często naczelnym elementem sukienki ślubnej jest gorset i rozkloszowana spódnica, przyozdobione: haftami, koronkami lub kryształkami Svarowskiego. Najważniejsze jest jednak to, aby panna młoda dobrze czuła się w swojej kreacji i mogła swobodnie tańczyć przez całą noc. Suknia ślubna zatem jest ważnym aspektem naszej weselnej kreacji. Wesele jest kluczowym wieczorem w jej życiu i każdy jego element musi być odpowiednio dopasowany, podobnie jak makijaż, czy uczesanie. 

Porady weselne - Idealne suknie ślubne!

Zacznijmy od tego żeby znaleźć trzeba zacząć szukać, powinniśmy zrobić to odpowiednio wcześniej, ponieważ jest bardzo duży wybór sukni ślubnych i na coś należy się zdecydować. Niektóre Panny młode zamawiają sobie suknie szytą na miarę, którą również trzeba odpowiednio wcześniej uszyć, nawet jeśli kupujemy gotową suknię ślubną, potrzebne są przymiarki aby w tym wyjątkowym dniu leżała na nas idealnie. Aczkolwiek odpowiednio wcześnie, nie oznacza za wcześnie, ponieważ nasza figura ciągle się zmienia, co może doprowadzić na przykład do sytuacji, że suknia ślubna będzie za mała i nie będzie można jej poszerzyć.
Dobrze byłoby aby przyszła Panna młoda wybrała się na zakupy ślubne z kimś kto jej dobrze doradzi, ale nie będzie się zachwycał przy każdej sukni jak ona pięknie wygląda, tylko pomoże w wybraniu tej najlepszej.
Nie zapominajmy również o Panu młodym, suknia ślubna i garnitur powinny ze sobą współgrać, zwłaszcza kolorystycznie. Para młoda zarówno jak i w życiu tak i w dniu ślubu, powinna ze sobą współgrać, również strojem.
Ważną rzeczą podczas wyboru sukni ślubnej, jest cena. Wiadomo, że suknie ślubne są kosztowne, uważam jednak, że należy dobrze zainwestować w tą wyjątkową kreację, którą możemy potem sprzedać. W salonie sukiem ślubnych powinniśmy określić ile możemy na nią przeznaczyć, a sprzedawca doradzi nam coś stosownego. W dobie internetu, powszechna jest e-sprzedaż, jednakże nie wyobrażam sobie aby Panna Młoda kupowała suknie ślubną ze sklepu internetowego, możemy sobie zamówić jakąś suknię, czy zlecić uszycie, aczkolwiek myślę, że powinniśmy przynajmniej raz ją przymierzyć aby zrobić ewentualne poprawki przed ostatecznym włożeniem.
Kreator stron internetowych - strona bez programowania