Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Ślub i wesele w piątek

Wiosna to idealna pora roku na wyznaczenie daty ślubu. Przyroda budzi się do życia, rozkwitają kwiaty, trawa ładnie się zieleni oraz co najważniejsze towarzyszą nam wyższe temperatury i jest dużo więcej pogodnych dni. Takie drobne szczegóły sprawiają, że ten dzień jest jeszcze bardziej piękniejszy. Znalezienie jednak sali weselnej czy też nawet zespołu weselnego może być problematyczne, jeśli decyzję o ślubie i przygotowania zaczniemy kilka miesięcy wcześniej. Zawsze to co najlepsze jest szybko rozchwytywane i zostają tylko sale o byle jakiej renomie i zespoły weselne, których nikt nie chce. Co więc zrobić jeśli nie chcemy czekać 2 lat do zwolnienia się terminów?

Ślub i wesele w piątek? Dlaczego nie!

Rozwiązanie jest bardzo proste, warto pomyśleć o wzięciu ślubu w piątek. Tak, tak...właśnie w piątek. Coraz więcej par wybiera ten dzień tygodnia na dzień swojego ślubu, więc dlaczego by nie iść ich przykładem? Czym tak naprawdę będzie różnił się ślub wzięty w piątek od tego w sobotę? To już taka była tradycja że wesela kojarzone były z sobotą, jednak coraz bardziej popularne stają się i inne dni tygodnia. W województwie mazowieckim nikogo już nie dziwi, że Młoda Para zaprasza na ślub w piątek. Zawsze można dłużej świętować, zamiast 2-dniowego szaleństwa będzie 3-dniowe. W innych województwach organizacja wesela w piątki to również już standard i powoli kolejne województwa się do tego przekonują.
Warto pomyśleć jakie zalety ma organizacja wesela w piątek. Na duży plus przemawiać będzie na pewno fakt, że większość sal weselnych czy też ogólnie mówiąc lokali w piątki nie urządza żadnych imprez, mają wolne sale i na pewno chętnie przyjmą zlecenie. Dodatkowo możemy liczyć na jakieś rabaty, gdyż piątek nie jest dniem, w którym chętnie organizują klienci swoje wesele a jeśli właściciel zobaczy szansę zarobku to możemy liczyć na to, że wyjdzie nam trochę taniej. Jeśli chodzi o gości weselnych, to raczej nie powinno mieć dla nich zbytnio znaczenia, w jakim dniu będzie ślub. Jeśli ktoś chce towarzyszyć Młodej Parze w tak ważnym dla nich dniu, to zrobi wszystko żeby z nimi być. Poza tym piątek to normalny dzień tygodnia, więc problem z pójściem do fryzjera dla pań nie będzie już tak męczący. Nie da się ukryć, że w sobotę zawsze są kolejki i często trzeba spędzić u fryzjerki pół dnia. Kolejnym plusem brania ślubu w piątek jest fakt, że komunikacja miejsca jeździ normalnie. Dla tych, którzy będą woleli dojechać środkami miejskimi nie będzie problemu z przyjazdem, zwłaszcza że podczas wesela spożywany jest alkohol. Nie da się również zapomnieć o tym, że po przyjęciu weselnym w piątek pozostaje cała sobota na poprawiny. Można wtedy również bawić się do rana, bez wcześniejszego wychodzenia i martwienia się że trzeba rano wstać do pracy. Niedziela pozostanie do wypoczynku, nabraniu sił i w poniedziałek będzie można normalnie wrócić do pracy.
Oprócz tych kilku zalet brania ślubu w piątek jest jeszcze ten najważniejszy, który dotyczy zespołu weselnego. Nawet te najbardziej rozchwytywane często mają wolne piątki, przez co będziemy mogli mieć na swoim ślubie wymarzoną i ulubioną kapelę weselną, a nie taką, której nikt nie chciał. Wiadomo, że grunt to dobra oprawa muzyczna, a kto się tym lepiej zajmie od zespołu weselnego? Oczywiście nie ma takiej osoby, jedynie DJ weselny może po nich nas zabawiać na poprawinach.Jak widać na przykładzie branie wesela w piątek daje nam wiele możliwości i chyba tak naprawdę nie ma żadnych minusów, ja przynajmniej nie znalazłam nic, co mogłoby wskazywać na niekorzyść tego dnia tygodnia do brania ślubu. Również księża oraz Urzędy Stanu Cywilnego nie będą stali nam na przeszkodzie brania ślubu w piątek, w USC nawet zdarza się, że brane są śluby w środku tygodnia. Raz byłam na takim...Jedynie nasi dziadkowie mogą trochę ''krzywo'' patrzeć, gdy oznajmimy im, że bierzemy ślub w piątek. Dla nich może być dziwne i nie do przyjęcia, ale wystarczy wyjaśnić im nasze rację i może zrozumieją jak bardzo są w błędzie. Ślub w piątek również może być bajeczny. Jeśli więc nie chcecie czekać latami na wymarzoną salę czy też swój ulubiony zespół weselny to nie zastanawiajcie się dłużej. Organizujcie wesele w piątek i bawcie się o jeden dzień dłużej...
Kreator stron internetowych - strona bez programowania