Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Ślub - ogólnie krok po kroku

Ślub to dla pary ważne wydarzenie, podczas którego obie strony składają przysięgę małżeńską w obecności zaproszonych gości. Jest ono wspominane przez całe życie i opowiadane następnym pokoleniom. Każdy chce, żeby wszystko było piękne i wyjątkowe. Niestety to nie takie proste, ponieważ wiąże się z tym wiele spraw, o które należy zadbać.
Para Młoda powinna wszystko dokładnie przemyśleć, najlepiej z pomocą rodziny i przyjaciół, którzy na pewno będą służyć pomocą. Trzeba pamiętać, aby nie pogubić się w planowaniu i zawsze słuchać głosu serca. Korzystając z porad innych, musimy jednak pamiętać o tym, że to nasz dzień i musi wyglądać tak, jak sobie wymarzyliśmy. Dzięki temu Para Młoda będzie mogła potem z uśmiechem na twarzy wspominać swoją uroczystość ślubną.

Ślubnych przygotowań sprawy kolejne

Najważniejsze rzecz, to wybranie daty ślubu. Świetnie, jeśli będzie to w trakcie ulubionej pory roku Pary Młodej, miesiąca, który coś dla nich znaczy, bądź też nawet konkretnego dnia.
Lista gości? Bardzo ważna. Nie można z tym zwlekać, bo im wcześniej, tym lepiej. Spędzenie wyjątkowego dnia w gronie bliskich osób to najpiękniejsze, co może być. Po zrobieniu wstępnej listy, można zorientować się, ile pieniędzy będzie potrzebnych albo jaka sala będzie potrzebna dla danej ilości osób. Młodzi powinni też wybrać wtedy swoich świadków, co trzeba przemyśleć. To oni będą się podpisywali w dokumentach, towarzyszą już do końca życia. Nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę, bo może się okazać, że dana osoba się nie zgodzi lub nie będzie w stanie przyjechać na przyjęcie.
Potem można zacząć szukać idealnej sali weselnej. Najlepiej, aby lokalizacja sprzyjała większości gościom. Nigdy nie dogodzi się każdemu, ale przyjezdni ucieszyliby się małą odległością do miejsca uroczystości. Choć w dzisiejszych czasach coraz więcej par szuka miejsc z dala od miejskiego hałasu, warto czasem poświęcić ten aspekt, by nie mieć problemu z dowożeniem gości i długim czasem podróży.
I teraz najważniejsza rzecz dla Panny Młodej – suknia ślubna. W tym dniu każda z przyszłych żon chciałaby wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Nie obejdzie się bez wielu przymiarek i poprawek, aby kreacja leżała idealnie, jakby była specjalnie stworzona na daną kobietę. Aby zaczerpnąć inspiracji, najlepiej skorzystać z katalogów i ślubnej prasy, podglądając jakie suknie są teraz najczęściej wybierane. Być może któraś z przyjaciółek będzie w stanie pomóc? Poza suknią istotne są jeszcze dodatki, welon, buty – wszystko to musi być idealne i najlepsze w każdym calu. Wynajęcie makijażystki oraz fryzjerki to też istotna rzecz dla Młodej. To dzięki tym osobom będzie się mogła poczuć najpiękniejszą. 

Nie zapominajmy o Panu Młodym, który również powinien mieć specjalnie uszyty strój. Choć tu nie powinno być aż takich problemów z wyborem, czasem też można po prostu zaszaleć – zamiast garnituru frak, bądź marynarka w niestandardowym kolorze. Trzeba jedynie pamiętać, by nie przesadzić. Zbyt kolorowe stroje mogą spowodować, że będzie się wyglądać po prostu śmiesznie, a nie wyjątkowo.
Kiedy znamy już datę i miejsce ceremonii ślubnej oraz stroje Pary Młodej, możemy pomyśleć o fotografie ślubnym. Nie warto z tym zwlekać, szczególnie mając do czynienia z profesjonalistami. Dobrze, jeśli wcześniej to młodzi zadbają o pomysły na zdjęcia oraz miejsce, w którym się je wykona. Wtedy cały ślubny plener będzie świetną zabawą i chwilą odprężenia przed bądź po weselu.
Nie obędzie się również bez tak priorytetowej kwestii jak oprawa muzyczna - ktoś musi zabawiać gości przez całą noc. Dobrany repertuar do danej grupy to połowa sukcesu. Wtedy nogi same będą się rwały do tańca. Zadowoleni goście sprawią, że i my będziemy zadowoleni, bawiąc się do białego rana. Przyśpiewki, zabawy i sporo muzyki tego właśnie oczekuje się po wynajmowanym zespole.
Uwiecznienie na przyszłość całego przyjęcia, to świetny pomysł, dlatego kamerzysta odegra znaczącą rolę. Warto poczytać wcześniej opinie o danej osobie, być może ktoś znajomy zajmuje się tym profesjonalnie? Często niestety można trafić na kogoś, kto kompletnie się na tym nie zna, a ma własną firmę i oferuje najtańsze wykonanie. Lepiej czasem dołożyć trochę pieniędzy i mieć świetnie wykonany weselny film, niż oszczędzać i potem zastanawiać się, jak to możliwe, że jest to aż tak złe.
Zanim nadejdzie dzień, w którym wybiją weselne dzwony, powinny odbyć się oczywiście wieczory: kawalerski oraz panieński. W zależności od czasu, osób i zainteresowań, organizuje się różne imprezy – bardziej lub mniej huczne. 

Jeden z najpiękniejszych dni w życiu - dzień ślubu

Na samym końcu nie zapominajmy o tym, że to najpiękniejszy dzień życia, dlatego trzeba spędzić go z jak najmniejszą ilością nerwów czy wpadek. Niczego nigdy nie można o końca przewidzieć, ale nie zostawiajmy jakichkolwiek ważnych spraw na sam koniec, by denerwować się czy się uda. Wtedy trzeba się przede wszystkim dużo uśmiechać i dobrze się bawić!
Kreator stron internetowych - strona bez programowania