Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Kontakt do nastel: 602 802 460e-mail: transmajer@gmail.com

Szukanie inspiracji ślubnych w internecie

Każdy z nas kiedyś przechodził przez organizację własnego ślubu i wesela, lub ma to jeszcze przed sobą. Przez organizację tak ważnego dnia w życia przechodzimy tylko raz, więc może właśnie dlatego sprawia nam to tak dużo problemów. Nie wiemy od czego zacząć, jakie są poszczególne etapy przygotowań. Nasi rodzice, ktoś z rodziny czy przyjaciele zawsze chętnie będą służyli nam radą, jednak moda ślubna i trendy tak szybko się zmieniają, że to co u nich było modne to wcale nie musi zdać egzaminu u nas. Gdzie więc szukać pomocy przy organizacji wesela?Odpowiedzi są dwie - pierwsza z nich to zlecenie organizacji przyjęcia i uroczystości zaślubin firmie zajmującej się tym profesjonalnie. Plusem wynajęcia wedding planner będzie fakt, ze załatwi za nas wszystkie sprawy. Zanim jednak to zrobi to liczyć się trzeba z dużą ilością pytań odnośnie wystroju, menu, kolorów, muzyki itp Firma zajmująca się organizacją wesela będzie potrzebowała tych informacji do tego, aby wyprawić wesele zgodnie z naszymi życzeniami i oczekiwaniami. Liczy się dla nich satysfakcja klienta, wiec będą pytać nawet o drobne szczegóły. Weeding planner może zająć wszystkim, nawet ubiorem Młodej Pary i dobra niem ubioru dla drużbantów. Jeśli firma działa na rynku już jakiś czas, to maja doświadczenie oraz swoją bazę firm z którymi współpracują, dzięki czemu wybiorą zawsze najlepsze oferty. Liczyć się jednak trzeba z tym, że wynajęcie weeding planner jest kosztowne i może przekroczyć nasz budżet weselny.

Inspiracje ślubne i internet.

Drugim znacznie tańszym sposobem na organizację wesela będzie skorzystanie z internetu. Jedyne czego potrzebujemy to komputera, dostępu do sieci i wygodnej kanapy, gdyż musimy na to poświęcić kilka godzin. W internecie znajdziemy dużo serwisów typów ślubnych, które oferują porady. Warto jednak zacząć od tego co powinniśmy załatwić po kolei i w jakim odstępie czasowym od naszego wesela. Zawsze pierwszą pozycja na liście powinno być zaklepanie terminu u księdza czy też w USC, to już zależy od tego jaki ślub chcemy brać. Kolejnymi etapami przygotowań będzie wynajęcie sali weselnej, fotografa, kamerzysty i oczywiście kapeli weselnej, bez której nie byłoby tańców i zabawy do rana. To właśnie na zespole weselnym powinniśmy się skupić najbardziej, a internet będzie najlepszym źródłem informacji. Wertując strony internetowe znajdziemy porady odnośnie tego jak wybrać zespół weselny, jak dostosować repertuar na przyjęcie weselne itp. To właśnie tutaj dowiedzieć się możemy jakie zespoły weselne istnieją na rynku, posłuchać im demo oraz zapoznać się z opiniami innych osób, które miały już styczność z tym zespołem weselnym. Na podstawie tych informacji będziemy mogli podjąć ostateczna decyzje o angażu zespołu weselnego na nasze przyjęcie, więc już połowa sukcesu będzie za nami.

Muzyka to coś co nas interesuje na weselu.

Aby jednak w pełni zamknąć temat zespołu weselnego pozostaje nam jeszcze kilka szczegółów do ustalenia. Bardzo ważne jest ustalenie repertuaru, który chcemy usłyszeć podczas naszego przyjęcia weselnego. Wybór piosenek dla jednych jest czymś prostym, innym sprawia trudności. Najważniejsze, aby to co wybierzemy nadawało się do tańca, gdyż to czego słuchamy nie zawsze będzie odpowiednie np. muzyka hip hop czy rap. Ciężko sobie wyobrazić gości, którzy kołyszą się w rytm muzyki tego gatunku. Najlepsze zawsze będą piosenki rytmiczne oraz skoczne, powinny być też znane wszystkim, tak żeby mogli się przyłączyć do śpiewania wraz z zespołem weselnym. Przy wyborze pamiętajmy też o naszych gościach, zastanówmy się przy ustalaniu repertuaru dla kogo organizuje my wesele czy tylko dla siebie czy właśnie dla nich. Głównym celem organizacji przyjęcia jest uczczenie tego wydarzenia wraz z bliskimi, więc to przy czym goście będą się dobrze bawić powinno być najważniejsze.
Kolejnym ważnym elementem dotyczącym zespołu weselnego, o którym dowiemy się z internetu, będzie wybór piosenek na podkreślenie ważnych momentów wesela. Do tych najważniejszych będzie zaakcentowanie pierwszego tańca, podziękowanie dla rodziców, wjazd tortu weselnego czy też nawet wybór piosenki na zakończenie przyjęcia. Pilot przy wyborze utworów jest bardzo duży, a jeśli nie będzie chciało nam się szukać to zawsze radą będzie służył zespół weselny.
Bardzo ważny jest również wybór zabaw na oczepiny, bez których żadne wesele nie może się obejść. W tym temacie internet pęka od nadmiaru pomysłów jakie się tam znajdują i wertując poszczególne strony na pewno wybierzemy takie, które spodoba ją się nie tylko nam, ale również gościom.Jak widać internet to prawdziwa kopalnia wiedzy. Nawet jeśli nie jesteśmy ekspertami w organizacji wesela, to po zapoznaniu się z informacjami w internecie staniemy się nimi.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
ORAZ 
Kreator stron internetowych - strona bez programowania