Zespół Muzyczny Na Wesele TRANS!

Orkiestra na wesele Koszalin, Słupsk, Lębork, Kartuzy, Bytów, Tczew, Malbork, Białogard, Wałcz  ♫ ♫ ♫

Zespół Weselny TRANS - zespół muzyczny na: wesele, studniówkę, osiemnastkę, połowinki, rocznicę ślubu, sylwestra, urodziny, prymicję, zabawę, bal karnawałowy

Wesele Tczew Orkiestra

Jako zespół na wesele Tczew oferujemy Państwu usługi muzyczne na imprezach okolicznościowych typu wesele, studniówka, osiemnastka, zabawa, bal sylwestrowy, połowinki, rocznice ślubu, imprezy firmowe w Tczewie oraz inne uroczystości.

Nasze doświadczenie w branży ślubno-weselnej wskazuje, że powodzenie każdej imprezy to przede wszystkim trafnie wybrany zespół muzyczny.

Wzorowy zespół weselny to taki, który świetnie zabawi Gości , zrobi show
 i przy tym sam dobrze będzie się bawił. To ważna zależność, aby wesele było udane. Kapela TRANS jest w stanie zagwarantować Państwu maksymalne zadowolenie Gości, organizatorów jak i Państwa młodych.

Nasz zespół muzyczny Tczew to grupa trzech sympatycznych muzyków, wokalistów, która czerpie wielką radość z możliwości wspólnego muzykowania. 

!Trans - orkiestra na wesele Tczew, gwarantuje zawsze udaną, szaloną zabawę aż po świt, doskonałe relacje z Gośćmi jak również bogaty repertuar piosenek, zabaw i konkursów idealnie pasujących na taneczne imprezy. 

Jesteśmy zespołem muzycznym, który przez całe wesele dba o pogodny klimat, Państwa muzyczne gusta i co najważniejsze - udaną, niezapomnianą zabawę w Tczewie.

Zespół na wesele Tczew - Orkiestra weselna Tczew - zespół muzyczny tczew - zespoły weselne tczew

TRANS to trio grające jako zespół na wesele Tczew. Jako jadna z niewielu nasza orkiestra weselna idzie z duchem czasu. Grając na weselach i obserwując ubodobania muzyczne słuchaczy wciąż wzbogacamy nasz repertuar piosenek. Jesteśmy zespołem muzycznym, który podczas wesela nie tylko gra, lecz prowadzi zabawy i dialog ze słuchaczami. Konkursy na weselu są świetną rozrywką pomiędzy tańcem przy muzyce zespołu. Nasz wodzirej z doskonałym wyczuciem rozpoznaje oczekiwania weselników. Mamy pełną kontrolę nad imprezą muzyczną. Jesteśmy grupą, która potrafi dobrać repertuar i właściwą stylistycznie muzykę w odpowiedniej chwili. Nie wszystkie zespoły weselne Tczew mają taki atut. Jaka jest muzyka weselnego zespołu TRANS? Na pewno dynamiczna, żywiołowa, grana w bogatych aranżacjach i dobrze zaśpiewana. Zespół muzyczny Tczew TRANS jest orkiestrą ze wspaniałą wokalistką. Jej barwa głosu i urok osobisty sprawia, że wesele staje się prawdziwą rozrywką. Show przy dobrym akompaniamencie, repertuarze i wodzirejce! Jesteśmy skromnym zespołem, ale możemy pochwalić się drobnym trofeum zdobytym na jednym z przeglądów muzyki granej przez zespoły weselne Tczew. Sądzimy, że jest to swoiste potwierdzenie naszych umiejętności docenionych także na forum, przez szerszą publiczność. Gramy, śpiewamy i zabawiamy z pasją. Bycie członkami orkiestry weselnej to nie tylko praca, to pomysł na spędzanie wolnego czasu i realizacja swoich predyspozycji muzycznych. Każdy kto chce się o tym przekonać, może się z nami skontaktować. Stwórzmy razem wesele w Tczewie jakich mało!

Wesela ach wesele Tczew!

Mimo, iż to najpiękniejszy dzień w życiu nie obywa się bez stresu. Młodzi bowiem mają coraz więcej rozterek dotyczących atrakcji jaką mogliby wzbogacić przyjęcie. Chcą być niebanalni, stawiają na oryginalność a tymczasem zamiast cieszyć się nadchodzącym dniem ślubu pozwalają, by trapiły ich w chwili wesela przeróżne dylematy. Faktem jest, że dbałość o wyjątkową atmosferę weselnej nocy to podstawa jednak czy trzeba szukać tak daleko, gdy możemy sięgnąć naprawdę blisko? Ot mamy tę atrakcję na wyciągnięcie ręki. Otóż kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego zespołu muzycznego, który wystąpi na przyjęciu weselnym. Nic tak pozytywnie nie wpływa na nastrój jak piękno muzyki. Ponadto akompaniament orkiestry daje możliwość uczestnictwa każdej osobie w szalonej zabawie do białego rana. Warto zatem skupić się na poszukiwaniach takiej kapeli, która sprosta muzycznym gustom Państwa Młodych i Gości a przy tym będzie miał w składzie nieprzeciętnego wodzireja, mistrza konferansjerki. Chodzi przecież o wpasowanie się w atmosferę imprezy i upodobania Gości. O wspólne zrealizowanie tego wymarzonego scenariusza i pozostawienie luk na ewentualne sytuacje nieplanowane. Element zaskoczenia bywa bardzo przyjemny. Członkowie zespołu muzycznego we własnym zakresie, po wcześniejszym ustaleniu mogą zorganizować gadżety w postaci kolorowych balonów, przedmiotów związanych z Młodą Parą i innych. Dobra zabawa jaką tworzy zespół na wesele Tczew może być świetną atrakcją dla każdego uczestnika wesela.
KONTAKT
tel: 602 802 460
e-mail: transmajer@gmail.com

orkiestra weselna Tczew

Nic tak nie porusza weselników, nie zachęca do zabawy, tańca i wspólnego śpiewu jak dźwięki dobrej orkiestry weselnej. Kapeli, dla której sprawą najważniejszą jest dobro Nowożeńców i odpowiedzialność w muzycznej pracy. Nasz zespol muzyczny od lat koncertuje na weselach właśnie z taką świadomością, takie wyznaczyliśmy sobie muzyczne cele, do których od początku powstania zespołu weselnego z sukcesem dążymy. Muzykę naszą gramy w Tczewie i okolicznych miastach takich jak Kartuzy czy Białogard, w województwie pomorskim oraz ościennych województwach. Kapela, którą widzicie to trzy wokale o zróżnicowanej barwie głosu, przeróżny repertuar skocznych, tanecznych piosenek dla młodych odbiorców i słuchaczy nieco starszych. Dobry sprzęt muzyczny i instrumenty zapewnia wysoką jakość dźwięku na Waszym weselu, niezależnie od sali weselnej i ustawienia. Zawsze jesteśmy dobrze i wyraźnie słyszalni. Multum szalonych konkursów i zabaw rozrywkowych w połączeniu z dynamicznym, żywiołowym konferansjerskim prowadzeniem daje mnóstwo satysfakcji, daje energię do zabawy i niepohamowaną ochotę do tańczenia. W rytm naszej muzyki zintegrują się wszystkie pokolenia, mimo często odmiennych gustów i stylów muzycznych. O to własnie chodzi na weselu... Znudziło Cię ciągłe wpisywanie zespoły weselne Tczew? Nie szukaj zespołu weselnego dłużej! Zespół muzyczny na wesele Tczew TRANS to sprawdzony wybór. Orkiestra weselna Tczew TRANS to muzyka doskonała na imprezy. 
Zespół muzyczny Tczew - muzyka na wesele i ślub. Oprawa muzyczna ślubu w kościele w następującym instrumentarium: skrzypce, harfa, flet poprzeczny, akordeon. W duetach i solo. Zainteresowanych muzyką na ślub prosimy o kontakt e-mail.
zespół na wesele Tczew *TRANS*

DJ na wesele Tczew 2015

Nowość 2015! Orkiestra weselna TRANS wprowadza oprawę muzyczną jako DJ na wesele Tczew. Duet DJ i Wodzirej od teraz może zagościć na Waszym weselu w Tczewie! Utwory ulubionych artystów, zespołów, wykonawców prezentowane w oryginalnych wersjach. Zespół na wesele Tczew TRANS gorąco zachęca do oprawy muzycznej wesel również w takim duecie! Muzyka, konkursy i zabawy z Wodzirejem z możliwością instrumentów muzycznych już teraz na tczewskich weselach, zapraszamy!
Kreator stron internetowych - strona bez programowania